Banner
Banner
Banner

Принцип роботи генератора, в залежності від його будови і технічних особливостей

лютого 27, 2012


Генератор, або автономна електростанція – пристрій, здатний перетворювати механічну енергію в електричну, забезпечуючи об’єкт необхідною кількістю електрики із заданими параметрами напруги і сили струму. Сьогодні в асортименті будівельних супермаркетів і магазинів побутової техніки представлені бензинові та дизельні електростанції різної потужності, випущені провідними виробниками, на умовах гарантії якості та безпеки пристроїв. Класифікація генераторних пристроїв дозволяє кожному з покупців вибрати саме ту модель, яка відповідає його вимогам і може виконати поставлені завдання, зокрема, забезпечити житловий будинок, дачу або невелику майстерню електроенергією, при тимчасовій відсутності або перебоями з її централізованою подачею.

Залежно від виду електрики, яке виробляє автономна електростанція, всі пристрої можна розділити на 2 групи – виробляють змінний або постійний струм. У свою чергу, генератори змінного струму ділять на однофазні або трифазні, тоді як генератори постійного струму – на конвекторні і вентильні. Залежно від способу збудження генераторного пристрою, розрізняють обладнання з магнітним, зовнішнім або самозбудженням, при цьому, останні більш кращі, оскільки мають підвищений ККД, витрачаючи енергію не на власне підключення, а на виконання функцій по виробленню електроенергії.

Всі сучасні генераторні пристрої ділять на синхронні та асинхронні. Перші вважаються кращими – вони виробляють електроенергію строго заданих параметрів, а також відрізняються здатністю витримувати короткочасні перевантаження, не приходячи в непридатність і не перегріваючись.

Якщо вас цікавить придбання або оренда дизельних електростанцій, компанія «Хайтед» готова запропонувати свої послуги, розробляючи проекти альтернативного електропостачання під ключ, починаючи з проектування, і закінчуючи монтажем, пуско-налагоджувальними роботами і демонстрацією готової роботи замовнику. Прийнятний рівень цін та вигідні умови співпраці, які компанія гарантує кожному з клієнтів, дозволять не економити на послугах фахівців і забезпечити надійність і довговічність роботи складного пристрою, зробивши його безпечним в експлуатації і уникнувши витрат на складний ремонт і заміну вийшли з ладу деталей.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<