Banner
Banner
Banner

Правильне зберігання інструменту

лютого 27, 2012


У кожного чоловіка (справжнього господаря) повинен обов’язково бути свій набір інструментів – він одночасно є і засобом усунення неполадок і предметом гордості його власника. Але щоб такий інструмент (а варто сказати, що у справжнього господаря і майстри на всі руки його, як правило, досить-таки багато) б завжди в працездатному стані за ним потрібен дуже ретельний догляд і правильне зберігання. Правильне зберігання інструменту можна взагалі назвати одним з найважливіших факторів відходу. Це можна пояснити тим, що якщо забезпечити оптимальні умови зберігання, то й доглядати за інструментом особливо-то не потрібно.

Якщо ви все ще не зрозуміли, навіщо потрібно забезпечити інструментам відповідні умови (правильно, овочі вони чи що), то наведемо вам приклад того, до чого може призвести неправильне зберігання:

 • Неправильне зберігання може бути чревате появою на інструменті зазубрин на ріжучих кромках, а також може привести до якнайшвидшого його затуплення.
 • Якщо ваш інструмент зберігається в «купі», то з’являється велика ймовірність поранитися, відшукуючи потрібний інструмент.
 • Якщо інструмент при зберіганні не знаходиться в упорядкованому стані, то вам знадобиться більше часу на його пошуки.
 • Сподіваємося, ми переконали вас зберігати інструмент правильно, а тепер можна і поговорити про, так званих, правилах зберігання інструменту , а саме від тих місцях, де його, як правило, зберігають знають люди. < / p>

  Для зберігання будь-якого інструменту необхідно вибирати місця, де найбільш сухо і безпечно. Наприклад, на сьогоднішній день інструмент можна зберігати трьома методами:

 • Акуратно укладати інструмент на полиці або в окремі ящики.
 • Підвішувати інструмент на стіни.
 • встромляти інструмент в спеціальні отвори на верстаті, таким чином, щоб їх можна було легко і зручно дістати за рукоятки.
 • Прикладом меблів для правильного зберігання інструменту можуть служити стінні шафи і настінні полки, в яких інструмент дуже легко кріпитися за допомогою намагніченої смуги, спеціальних обойм і пеналів, а також гаків.

  Від себе:

  Інструмент завжди повинен бути чистим, для цього використовуйте спеціальні миючі та чистячі засоби. Чистим інструментом завжди приємніше працювати.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <