Banner
Banner
Banner

Правильне зберігання інструменту або як правильно зберігати інструменти

лютого 27, 2012


До інструменту необхідно ставитися з повагою і ощадливістю, тоді інструмент, яким би неживих він не був, стане вам надійним помічником. Причин для правильного зберігання інструменту кілька:

Знижується небезпека отримання травми: впав з антресолі молоток або пила може залишити на вашому тілі незабутню пам’ять у вигляді шраму або перелому;

тупі в загальній купі інструмент – поганий помічник у роботі;

При авралі (протечка водопроводу, зламаний замок) інструмент швидше знайдеться.

Існують прості правила правильного зберігання інструменту : не складувати його на висоті, у вологому приміщенні; для ріжучого інструменту мати чохли; дрібниця зберігати в ящиках касетного типу; організувати необхідний догляд за інструментом , а саме:

 • Оглядати інструмент кожні півроку;
 • Змащувати інструмент;
 • Очищати його від бруду перед складуванням;
 • Заточувати ріжучі кромки;
 • Виконання цих нескладних правил догляду за інструментом продовжить йому життя, вбереже від додаткових витрат і зробить роботу інструментом зручніше і продуктивніше.

  Одним з вимог правильного зберігання та догляду за інструментом є наявність зручних сумок для нього. Сумки (ящики) для інструменту бувають різноманітні: з пластику, шкірзамінника, дерева або металу. Вони мають велику кількість гнізд, відсіків, кишеньок, дозволяють полегшити зберігання ваших домашніх помічників. Окремо стоять переносні сумки для інструментів , адже в них не покладеш все, що може знадобитися, а тільки той необхідний набір пристосувань, що використовується найчастіше. Тому до їх заповнення слід підходити особливо ретельно, і крім інструменту, тримати в них невеликий запас металовироби (різні саморізи, цвяхи, сантехнічні прокладки, ізоляційну стрічку, рукавички).

  Від себе:

  Якщо ваш інструмент буде правильно зберігається, з його допомогу можна зробити сходи власного виробництва, це не складно. Необхідно терпіння і трохи умінь.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <