Banner
Banner
Banner

Пістолет для в'язки арматури

лютого 27, 2012


Багато будівництв вимагають застосування спеціального інструменту, який значно полегшує або повністю замінює роботу людину. Особливо часто різноманітний інструмент застосовується на великих будовах, де потрібно виконати максимум роботи за мінімум часу.

Одним з таких інструментів, який дуже часто застосовується як на вітчизняних, так і на зарубіжних будівництвах, є пістолет для в’язки арматури. Такий інструмент призначений для в’язки такого будматеріалу як арматура . Такий пістолет для в’язки арматури застосовується при будівництві аеродромів, доріг, мостів, гребель і т.д.

Даний будівельний інструмент має досить високу швидкість в’язки, приблизно 1 в’язка в секунду, і збільшує рівно в шість разів продуктивність праці в’язальника арматури.

За підрахунками фахівців пістолет для в’язки арматури може замінити роботу приблизно п’яти-шести робітників, які працюють з таким інструментом як гачок. Пістолет для в’язки арматури коштує досить дорого, але і окупається він майже відразу – приблизно за три місяці роботи.

Даний пістолет є дуже універсальним приладом, який може працювати при великих перепадах температур: від-250С до +400 С. Спеціально для роботи в таких умовах в даному інструменті передбачені спеціальні системи обігріву та охолодження. На сьогоднішній день існує величезна безліч видів пістолетів для в’язки арматури , кожен з яких працює зі своїм власним діапазоном діаметрів арматури.

Процес в’язки арматури відбувається досить швидко, а сама арматура зв’язується спеціальної дротом. Як правило, даний вид інструменту працює на акумуляторах, але зустрічаються і такі окремі види, які працюють від змінної напруги.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<