Banner
Banner
Banner

Пістолет для монтажної піни, вибір, ціна і пристрій професійного пістолета для монтажної піни

лютого 27, 2012


Монтажна поліуретанова піна стає дуже популярним матеріалом при проведенні ремонтних і будівельних робіт. Її використовують для ущільнення зазорів при установці вікон і дверей, як клей та ізолятор при укладанні дерев’яних проступей на бетонні сходи і в багатьох інших випадках.

Тому багато хто задається питанням покупки цього інструменту і хочуть дізнатися більше про те, як вибрати пістолет для монтажної піни .

Вибір пістолета для монтажної піни, ціна пістолета для монтажної піни

За своєю суттю, пістолет для піни монтажної це звичайна трубка, що має впускний і випускний клапани, а також механізм для відкриття цих клапанів і кріплення балона з піною.

Пістолети бувають побутового та професійного рівня, тому перед тим, як купити пістолет для піни монтажної, слід визначитися з яким режимом та обсягом роботи вам доведеться зіткнутися.

пістолет для монтажної піни
пристрій професійного пістолета для піни
вибір пістолета для монтажної піни

Побутові пістолети призначені для спорожнення всього балона за один раз, не мають точного регулювання обсягу своєї піни і не призначені для частого використання. Більшість деталей побутового пістолета виготовлені з пластмаси та недорогого заліза. Ціна їх може коливатися від двох-трьох до двадцяти доларів.

Перед тим, як користуватися пістолетом для піни , слід встановити балон, обережно накрутивши його на стрижень пістолета до упору. Намагайтеся не зірвати різьблення і не пошкодити сам балон. Коли запас піни вичерпався, слід якомога швидше поміняти балон на новий або промити носик спеціальним розчинником, щоб не допустити застигання піни усередині трубки. Якщо це станеться, то пістолет може вийти з ладу.

Бажано використовувати моделі, які максимально розбираються для прочищення і мають більше металевих деталей – за ними легше доглядати і вони часто виявляються довговічніше.

Професійний пістолет для монтажної піни, пристрій і використання

Пістолет для піни професійний коштує набагато дорожче побутових моделей. Ціна хорошого пістолета може досягати 50 і більше доларів, хоча є бюджетні моделі й за 20-25 доларів.

Пристрій пістолета для монтажної піни професійного типу трохи відрізняється. Як правило, тут використовуються спеціальні вентилі для тонкої настройки напору піни, ручка і балон розміщені так, щоб рука не втомлювалася при тривалій роботі, передбачена повна розбирання і швидка промивка пістолета.

Професійний пістолет варто купувати, якщо ви час від часу будете виконувати монтажні роботи, і ви використовуєте по декілька балонів піни за раз. Оскільки такі пістолети часто зберігаються якийсь час із невикористаним до кінця балоном, то зверніть особливу увагу на герметичність клапанів.

Для цього накачайте пістолет ацетоном для промивки, від’єднайте балон з розчинником і залиште пістолет на пару днів. Якщо після цього часу ацетон в трубці залишився під тиском і вирвався струменем при натисканні на скобу, то клапан в порядку. Якщо ні – несіть пістолет назад в магазин.

Ремонт пістолета для монтажної піни також доводиться іноді проводити, тому зверніть увагу на наявність у продажу запасних частин до пістолета.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<