Banner
Banner
Banner

Переваги зварювального інвертора

лютого 27, 2012


Для багатьох видів зварювальних робіт сьогодні з успіхом застосовується сучасний зварювальний апарат, можливості якого воістину унікальні і широкі. З його допомогою можна здійснювати такі зварювальні роботи, як: різка плазменно-дугове, зварювання андронному-дугове і дугове ручна.

Апарат називається зварювальний інвертор і застосовується в самих різних промислових галузях. Віддаючи йому перевагу перед іншими зварювальними апаратами, можна збільшити продуктивність роботи й поліпшити якість зварювання.

Можливості зварювальних апаратів інверторного виду досить широкі. Професійний зварювальний інвертор має дуже високим відсотком ККД (близько 90%), а соsFi-значення досягає 1. Такі показники дозволяють йому звільняти споживану електроенергію на дузі, якісно підвищуючи ефективність.

Інші переваги зварювальних інверторів:

 • Удвічі менша витрата електроенергії досягається, завдяки тому, що зварювальний інвертор не має внутрішніх індуктивних втрат.
 • Компактність і невелика маса такого зварювального апарату абсолютно не зменшують його робочої потужності. Вона не поступається навіть звичайним «сварочніка».
 • Подвійна ізоляція забезпечує достатній рівень електробезпеки.
 • Можливість регулювання режимних параметрів. Діапазон регулювання в зварювальному инвертор на порядок ширше, ніж у звичайному. Виробляти зварювання на ньому набагато комфортніше.
 • Джерелом можна управляти за допомогою дистанційного пульта.
 • В аргонно-дугового зварювання зварювальний інвертор застосовується дуже часто. В основному, через можливостей апарату регулювати і змінювати різноманітні параметри режиму зварювання. При ручному зварюванні апарат інверторного типу, завдяки невеликій вазі, дозволяє зварювальникам переміщати його при необхідності. Під час побутових робіт зварювальний інвертор можна використовувати, підключивши його до стаціонарної електричної розетки.

  Нові технології зварювання також не обійшли такі зварювальні апарати стороною. Наприклад, різка плазменно-дугове (РАС), при якій швидкість зварювання значно збільшується, а зовнішній вигляд кромки поліпшується, також прекрасно здійснюється зварювальними конверторами. Вони здатні підтримувати сталість чергової і основний дуг.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <