Banner
Banner
Banner

Меблі для виробництва: шафи для інструментів і верстаки металеві

лютого 27, 2012


Металеві шафи, призначені для зберігання інструментів, найчастіше використовуються профільними майстернями, сервісними центрами, промисловими підприємствами, заводськими цехами, гаражами і т.п. У них зберігають численний робочий інвентар і робочу оснастку. Зручність і практичність металевих шаф укладено у внутрішньому оснащенні цих виробів всілякими висуваються назовні поличками, ящиками і гачками.

Функціональні шафи для інструментів не вимагають особливого догляду і мають збірно-розбірними конструкціями. Цю міцну і надійну виробничу меблі виготовляють з листової сталі, поверхня якої покривається спеціальним складом, який виконує захисні й антикорозійні функції. Завдяки сучасним і високоефективним способам обробки металеві шафи для інструментів є міцними, надійними, довговічними і пожежобезпечними.

Виробничий процес в заводських цехах, на механічних і складальних ділянках, станціях ТО і ділянках комплектації в обов’язковому порядку оснащений слюсарними верстаками. Багатофункціональні металеві верстаки розроблені спеціально для того, щоб виконувати цілий комплекс робіт (наприклад, слюсарних, монтажних, електротехнічних, складальних і т.д.).

Конструкції сучасних металевих слюсарних верстаків передбачає наявність в них не тільки робочої зони, а й спеціальних висувних ящиків, тумбочок, горизонтальних лотків – тобто тих місць, де можна розташувати необхідний інструмент, канцелярські приналежності, кріпильні матеріали та інші робочі приналежності. Деякі верстаки металеві додатково оснащені надійними полками і перфорованими екранами, на яких кріпляться тримачі для робочого інструменту – викруток і ключів.

Верстати, як правило, мають модульну конструкцію, тому при необхідності частини різних агрегатів легко замінюються, а поверхня робочої зони, стільниці, виготовляється з металу або міцної фанери. Всі верстаки мають досить потужну конструкцію, підкріплену посиленими каркасами, яка дозволяє допускати навантаження на стільницю в межах вісімсот кілограмів. Як правило, металеві верстаки фарбуються якісної сучасної порошковою фарбою синього або сірого кольорів, а стільниця додатково покривається стійким лаком.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<