Banner
Banner
Banner

Меблевий і будівельний степлер, скобозабивні пістолет, механічні, електричні і пневматичні Скобозабивачі

лютого 27, 2012


Ера молотків і цвяхів повільно, але вірно йде в минуле, поступаючись дорогу шуруповертом та меблевим степлером. Про останні сьогодні і піде мова. Користуватися скобозабивні пістолетом під час ремонтних та реставраційних робіт надзвичайно зручно. Він легко і швидко з’єднує деталі виробу, виключаючи ризик псування монтує конструкції і небезпека каліцтв. Виділяють побутові та професійні апарати, до яких, зокрема, відноситься пневматичний степлер для меблів .

Будівельні степлери: електричні і Акумуляторні пістолети, вибір скоб

Все більше людей зачаровуються ергономікою і швидкістю роботи з електроприладами. Електричний скобозабивні пістолет не став винятком. Клас електричних степлерів підрозділяється на акумуляторні і мережеві моделі.

Мережеві зразки працюють від проводки і мають в конструкції кабель. Будівельним апаратом, що працює від мережі, зручно користуватися в домашніх умовах. Він не вимагає підзарядки і є невибагливим. У випадку з електричними моделями можливе виконання робіт на досить високому професійному рівні. Головне підібрати правильні скоби для будівельного степлера. Бажано, щоб їх виробник збігався з найменуванням компанії, яка випустила апарат.

Електріческій скобозабивні пістолет
механіческій меблевий степлер
пневматіческій будівельний степлер

До недоліків мережевих виробів можна віднести низьку скорострільність (приблизно 20 скоб в хвилину), а також відчутну обмеженість у рухах. Нерідко провід виявляється коротким, що вимагає покупки подовжувача, а наявність кабелю в цілому часто не дає обробити важкодоступні місця.

Цих недоліків позбавлений акумуляторний скобозабивач . Він відмінно скріплює деталі в недоступних на перший погляд стиках і швидко працює. Є лише одне «але». У цього виду степлерів зрадницьки швидко сідає батарея.

речі про покупках. Будівельні електростеплера володіють привабливою ціною.

В середньому хороша модель коштує всього $ 65-80. Під час походу по торгових рядах звертайте увагу на такі якості, як потужність, силу удару і наявність запобіжника від «самостріла».

Механічні (пружинні) та пневматичні Скобозабивачі, вибір кращого степлера для меблів

Практично вічним з точки зору швидкості зносу є механічний степлер для меблів . Він не залежить від мережі і застосуємо поза стінами будинку. Іншим його перевагою є висока надійність і більш ніж приваблива ціна. Ручний агрегат коштує не більше $ 25. Чим твердіше метал, з якого виготовлений пістолет для скоб, тим краще. До недоліків механічного будівельного Скобозабивачі відносяться необхідність застосування фізичних зусиль, а також швидкий знос при роботі з твердими матеріалами.

Однією з різновидів ручних степлерів є скобозабивні молоток. Він забиває скобу за принципом цвяха. Головним мінусом тут є низька точність маніпуляцій.

Для здійснення щоденних ремонтних заходів ручної помічник чи підійде. Тут потрібна пневматика. Витривалий пневматичний скобозабивні пістолет здатний працювати добу безперервно без шкоди для свого по-справжньому залізного здоров’я. Правда, вдома такий агрегат не потрібен. Його висока вартість (в середньому $ 250-300) в домашніх умовах найчастіше не окупається. Цей апарат добре почувається на великих і малих підприємствах, у великих цехах з виробництва меблів, а також в приватних майстернях. Якщо ви відкриваєте свій бізнес, і не знаєте, як вибрати меблевий і будівельний степлер , то цей варіант для вас.

Разом з апаратом не забудьте купити скоби для меблевого степлера. За товщиною вони можуть варіюватися в межах 0,7-1,65 мм, а по довжині від 4 до 40 мм. Чим більше планована навантаження на місце з’єднання, тим масивніше повинні бути кріплення.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<