Banner
Banner
Banner

Малярська кисть, види малярних кистей, як вибрати малярську кисть

лютого 27, 2012


Будь ремонт, від косметичного до капітального, або реконструкція, пов’язані з малярськими роботами. А малярні роботи нероздільні з таким інструментом, як малярна кисть . Навіть якщо ви не фарбуєте стіни, а клеїте на них шпалери, малярна кисть знадобиться для того, щоб акуратно розмочити старе покриття, щоб прогрунтовать поверхню стін перед наклейкою шпалер, та й самі шпалери клеєм намазати.

Вибір малярської кисті для певного виду робіт нескладний, практично будь-яку малярську роботу можна виконати будь пензлем, але від правильного вибору залежать дві речі – строки і якість:

 • Для забарвлення великих поверхонь (стіни, стеля, суцільний паркан) до місця доведеться махова кисть;
 • Також для великих обсягів і роботи з лаком придатні плоскі кисті;
 • Невеликі кисті-ручники незамінні на маленьких обсягах;
 • макловиці вибираються майстрами для водних фарб;
 • Якщо перший шар фарби не досяг потрібного результату, або ми не змогли профарбувати впритул до якихось виступах і на примиканнях, у справу йдуть кисті флейцеві, філеночниє або торцеві; Саме вони є ювелірами в своїй справі, забезпечуючи точність і акуратність будь забарвленням.

  Щоб кисть не була інструментом одноразовим, який після завершення робіт викидають, поговоримо про догляді за малярською кистю .

  Якщо кисть використовується кілька днів поспіль, не залишайте її сохнути. Тримати пензель потрібно або в самій фарбі, або в розчиннику, або, на худий кінець, в воді. Після закінчення робіт спочатку кисть ретельно промивається розчинником, а при роботі олійною фарбою для цього використовується оліфа. Потім потрібно промити пензель водою з милом, висушити або просто обв’язати ворс марлею (бинтом) і повісити на просушку. Майже в кожній сучасній кисті на ручці є отвір саме для цієї мети.

  Від себе:

  На сайті remontnuk.ru ви знайдете на сайті багато корисної інформації про будівництво, ремонт і дизайн. Дійсно корисний сайт.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <