Banner
Banner
Banner

Кутова дриль, види, ціни і поради щодо вибору кутовий дрилі

лютого 27, 2012


Чи доводилося вам коли-небудь під час проведення ремонту в тісному або заставленому меблями приміщенні свердлити отвір? Іноді не тільки самому не стати зручно для роботи, а й дриль зі свердлом не повернути перпендикулярно до поверхні, яку свердлиш.

Для того, щоб такі роботи проводити було не тільки можливо, а й комфортно, інженерний геній винайшов кутову дриль . Зовні цей прилад схожий на угло-шліфувальну машину (болгарку), тільки замість диска на ньому розташовано свердло. Такий інструмент використовується як для домашніх потреб, так і для виробництва зовнішньої світлової реклами, наприклад.

Невелике відміну від роботи з звичайної електричної дрилем полягає в тому, що зусилля для свердління необхідно прикладати не вздовж осі корпусу такий дрилі, а під кутом 90 градусів, використовуючи спеціальну рукоять.

Саме тому головка таких електроінструментів розрахована на діаметр свердла не більше одного сантиметра, так як для свердління великих отворів необхідно докласти більше поступальний зусилля, що можливо тільки при роботі з дрилем в традиційному виконанні. Існує і промислова модифікація кутовий дрилі , яка розрахована на свердла більшого діаметру і має додаткову ручку для можливості докласти більше сили в напрямку свердління.

Робота з кутовою дрилем вимагає від її оператора більшої вправності, ніж звичайна: через частого застрявання свердла в стіні доводиться постійно користуватися реверсом і підтримувати оптимальну кількість обертів свердла. Обома цими функціями кутові дрилі забезпечуються в обов’язковому порядку.

Ще не можу не відзначити, що кутові дрилі невеликого розміру мають автономну модифікацію з акумулятором і зарядним пристроєм. Доброю потужністю кутова акумуляторна дрель похвалитися не може, але це окупається її зручністю при необхідності просвердлити кілька дрібних отворів.


Пістолет для в'язки арматури
Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<