Banner
Banner
Banner

Клейовий пістолет

лютого 27, 2012


Якщо ви проводите ремонт і вам необхідно щось приклеїти (мається на увазі клейка гіпсокартону, пластмаси, металу та інших матеріалів), то вам просто не обійтися без клейового пістолета , інструменту, який значно спрощує процес поклейки.

Клейовий пістолет є електроінструмент, основним призначенням якого є робота з термоклеєм. Як правило, для даного інструменту як матеріал застосовується клей у вигляді циліндричних прутків. Такий інструмент знайшов дуже широке застосування в різних ремонтних роботах, таких як декорування, роботи по монтажу кабелю, а також для будь-яких робіт, де використовується клейове з’єднання. Такий інструмент дуже зручний для роботи навіть в самих важкодоступних місцях, адже у нього є спеціальне вузьке жало, яке запросто «пролізе» в будь-яку щілину.

Варто зазначити, що для того щоб отримати від роботи з клейовим пістолетом максимального ефекту, необхідно вибирати його для кожного конкретного випадку.

На сьогоднішній день існує декілька видів клейових пістолетів:

 • Ручні. Такі пістолети приводяться в дію натисненням спускового гачка.
 • Автоматичні. Даний вид клейових пістолетів приводиться в дію спеціальним пристроєм, як правило, електромагнітним клапаном.
 • Ширина одержуваної клейової смуги в першу чергу залежить від типу пістолета і його клейового сопла. У корпусі пістолета, також, є оглядове вікно, за допомогою якого можна дуже легко контролювати рівень клею в резервуарі.

  Як вже було сказано раніше, в якості основного матеріалу для клейових пістолетів використовуються клейові стрижні, які, залежно від виробника, можуть мати різний склад і ціну.

  Курок в таких пістолетах може бути поворотним (повертається навколо своєї осі) або повзунковий («повзе» уздовж стовбура пістолета). Тип курка також підбирається в залежності від потреб споживача.

  Від себе:

  Пам’ятайте, купивши шафи купе на замовлення ви в праві вимагати бездоганної якості виробу і матеріалів. На меблевій фабриці «Стильні кухні» зроблять будь-який по складності шафа за вимірювання ціну.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <