Banner
Banner
Banner

Інверторні зварювальні апарати відгуки, типи, види, ціна і поради щодо вибору

лютого 27, 2012


Інверторні зварювальні апарати – це останнє слово у виробництві зварювальної техніки. Вони дуже зручні при використанні в побуті, оскільки мають малу вагу і споживають в два рази менше електроенергії, ніж, наприклад, зварювальні трансформатори. Інверторні зварювальні апарати відгуки гарантують чудову якість зварювання навіть при виникненні перепадів напруги. Тому серед інших видів зварювальних апаратів (зварювальних трансформаторів і зварювальних випрямлячів) зварювальні апарати інверторного типу користуються найбільшим попитом, незважаючи на те, що мають більш високу ціну.

Залежно від виду зварювальних робіт випускаються зварювальні інвертори різних типів. Існують інвертори для монтажних і ремонтних робіт, для важкого виробництва та здійснюють високоякісну зварювання.

Багато інверторні зварювальні апарати мають функцію регулювання сили струму. На час запалювання дуги сила струму короткочасно збільшується, що дозволяє запобігти залипання і тим самим поліпшити якість зварювання. При короткому замиканні або прилипанні електрода дана функція дозволяє знизити силу струму. Крім того, можна заздалегідь встановити силу струму на певному рівні.

Багато сучасних моделей мають вбудовані панелями управління. Зварювальний апарат gysmi 165 обладнаний сенсорним РК, яка дозволяє налаштувати апарат в залежності від проведених робіт.

На що звернути увагу, вибираючи зварювальний інвертор

 • Зварювальний апарат повинен мати вбудованим захистом від різких стрибків напруги.
 • Наявність вентиляції, якщо передбачається використовувати інвертор в роботах, при яких утворюється багато пилу. В інших випадках можна обійтися регулярної чищенням приладу за допомогою продувки і м’якої кисті.
 • Оскільки найбільш частою і дорогої поломкою є вихід з ладу друкованої плати, поцікавтеся в сервісі їх наявністю. Якщо вам скажуть, що ця комплектуюча поставляється тільки під замовлення, значить, запчастина рідко запитується.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <