Banner
Banner
Banner

Інструменти і кріпильні елементи для обпресування кабельних з'єднань

лютого 27, 2012


Впровадження нових технологій обпресування у виробництво електромонтажних і складальних робіт дозволяє заощадити час на виконання кріпильних операцій, підвищити продуктивність і отримати надійний контакт, що володіє хорошою електропровідністю. Високотехнологічні методи опресовки практично витіснили менш рентабельні методики паяних з’єднань. Удосконалювати опрессующій інструмент та стандартизовані кабельні наконечники в Москві застосовує кожен професійний електромонтажник, електрик або працівник складального виробництва.

Для того щоб кріплення було надійним необхідний правильний підбір гільзи або наконечника за типом жили кабелю та розміром її перетину. Ефективність і якість виконаного контактного з’єднання залежить не тільки від ретельно підібраних за розміром наконечників або гільз, а й від відповідності розміру спеціалізованого кріпильного інструменту. Використання його забезпечить високу ступінь обтиснення і герметичність з’єднання.

Технологія обпресування передбачає використання спеціальних прес кліщів, застосування яких необхідно в умовах інтенсивного виробництва. Ергономічний інструмент знижує трудовитрати, підвищує механічне зусилля, що впливає на контактне з’єднання.

Інструмент, призначений для професійного окінцювання і з’єднання кабелів і проводів, немає необхідності купувати для побутових потреб. Прес кліщі в Москві купують ті, хто прагне підвищити продуктивність при виконанні великого обсягу складальних або електромонтажних робіт.

Використання високоякісного інструменту дасть можливість отримати рівномірний розподіл по всьому профілю. Оптимальною схемою для отримання рівномірного результату є одночасне паралельне рух інструменту і елементів кріплення. Особливістю технологічного пристосування є налаштованість на певне зусилля Обпресувальні процесу. Тобто кліщі для обпресування можуть відкритися лише в тому випадку, якщо контактна з’єднання було вироблено належним чином.

Вибір прес кліщів в Москві величезний. Для того щоб, не помилитися, вибираючи необхідний інструмент, виробниками високоякісного інструменту на ручках вказуються параметри і вид оброблюваного з їх допомогою наконечника.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<