Banner
Banner
Banner

Інструменти для установки дверей

лютого 27, 2012


Іде той час, коли двері робили самі. Зараз витрати на саморобну двері будуть вищі, ніж при купівлі її в магазині або на будівельному ринку. Тому ми торкнемося інструментів , необхідних тільки для установки дверей , так як встановити їх у стані будь фізично розвинений чоловік, навіть не володіючи плотницький навичками.

Серед комплекту інструментів для установки міжкімнатних дверей немає жодного екзотичного, всі вони затребувані в побуті і в багатьох з нас є в коморах, на антресолях або балконах. Прийшла пора їх діставати:

 • будівельний або звичайний простий олівець для розмітки;
 • ножівка (пила) по дереву для демонтажу старого дверного блоку;
 • гвоздодер (столярний молоток, монтажка або зубило) для тієї ж мети;
 • будівельний метр, рулетка від 3 м, рівень – для розмітки і вимірювань;
 • викрутки, плоска і хрестова, або шуруповерт – для установки дверного полотна в дверний блок за допомогою петель, монтажу замка, ручок;
 • дриль електрична чи перфоратор для монтажу дюбелів, якщо установка дверей проводиться в бетонну (цегляну) стіни.
 • Інструменти для установки дверей зібрані, металовироби куплені, поговоримо про технології.

  Спочатку демонтуємо старий дверний блок: відкрутимо петлі, знімемо полотно, розпиляємо бічні стійки дверного блоку і обценьками відірвемо їх від дверного отвору. Потім зберемо новий дверний блок і закріпимо його цвяхами або дюбель-цвяхами в дверному отворі. Особливу увагу звернемо на те, щоб не було перекосу дверного блоку. Монтуємо петлі, а на них дверне полотно. В технологічні отвори вставляємо ручки, замок, закріплюємо їх. Запінювати монтажною піною щілини, монтуємо наличники. Двері встановлена! Не забуваємо зібрати інструменти, підмести робоче місце, винести демонтований старі двері і будівельне сміття.

  Від себе:

  Якщо ви не хочете або не вмієте робити ремонт в квартирі, чому б вам не замовити ремонт квартир під ключ за доступними цінами у професійних будівельників?


  Пістолети для монтажної піни
  Малярні валики

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <