Banner
Banner
Banner

Інструменти для проведення електромонтажних робіт

лютого 27, 2012


Прес кліщі ручні – це обладнання, незамінне при проведенні електромонтажних робіт. З їх допомогою можна здійснити якісне з’єднання, обтиск або ж оконцеваніе проводів або жил кабелів. Представлені на ринку кліщі даного типу підходять для роботи з усім рядом існуючих типорозмірний з’єднувальних гільз і кабельних наконечників, забезпечуючи надійне, якісне і довговічне з’єднання. Найбільш затребуваними і часто використовуваними кліщами є ті, за допомогою яких можна здійснювати опресовування за методом «точка», «трапеція», «овал», «квадрат» і «шестигранник». Так як кліщі використовуються при роботі з електричними мережами, то при виборі варто звернути увагу на матеріали, з якого вони виготовлені. Невід’ємним атрибутом якісних кліщів є безпечні ручки, які повинні бути покриті спеціальним видом пластика, гумою і т. д. При роботі з електромережами необхідно дотримуватися норм безпеки, а значить, використовувати лише спеціалізовані інструменти.

Також, при проведенні робіт даного типу необхідно подбати про забезпечення належного рівня освітлення. І в даному випадку сучасний LED ліхтар є пристроєм, прекрасно справляються з цією задачею. Вперше такі ліхтарі з’явилися на ринку в самому початку 21 століття, в 2000 році. Їх основна відмінність від звичних всім ламп розжарювання полягає в тому, що технологія LED передбачає пряме перетворення струму у світ в таких діодах. У звичайних же лампах велика частина енергії втрачається при нагріванні нитки розжарювання, що призводить до недостатньо яскравого висвітлення через втрати. LED технологія дозволяє скоротити споживання струму приблизно в 20 разів у порівнянні з лампами розжарювання, що, відповідно, подовжує термін їх служби. LED світлодіодні ліхтарі ідеально пристосовані для ближнього світла, що особливо важливо при проведенні точних електромонтажних робіт. Вони розподіляють світло рівномірно, роблячи умови роботи найбільш комфортними.

Результатом розвитку технології LED стала поява ліхтарів різного типу, як кишенькових, так і налобних. Крім цього в продажі є більш потужні ліхтарі, з допомогою яких можна висвітлювати, наприклад, ціле приміщення або ж простір біля будівлі. Економічність таких джерел світла, їх надійність, довговічність, безпеку і відсутність шкідливого впливу на людське здоров’я зробили ліхтарі даного типу просто незамінними в даний час.


Пістолети для монтажної піни
Малярні валики

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<