Banner
Banner
Banner

Фільтри для очищення води

лютого 12, 2012


На сьогоднішній день застосування фільтрів для очищення води стало невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Забруднення навколишнього середовища в даний час позначається і на якості води, а з огляду на те, яку водопровідну систему вона проходить, перед тим як потрапити в наш кран, пити її стає небезпечно для здоров’я. Тому що б зайвий раз не ризикувати своїм здоров’ям, краще подбати про очищення води.

Асортимент побутових фільтрів для очищення води достатньо великий. При виборі фільтра для води необхідно знати кілька важливих моментів, у тому числі і від чого саме залежить якість очищення води. Природно це залежить безпосередньо від самого фільтрує. Він у свою чергу представлений у вигляді картриджа, який наповнений спеціальним сорбуючі речовиною. Сорбентом в даних ситуаціях найчастіше виступає активоване вугілля. У деяких випадках використовується доломіт. Крім усього цього, деякі фірми виробники додатково додають в картридж різні речовини, які в свою чергу виробляють позитивний додатковий ефект очищення. Так іони срібла очищають воду від шкідливих мікроорганізмів.

Отже, перед тим як зробити покупку фільтру для очищення води, необхідно дізнатися, від чого саме потрібно її очищати. Що б це визначити потрібно, віднести воду в лабораторію, де її досліджують.

Тому що б зробити правильний вибір, що стосується фільтра для очищення води, необхідно врахувати:

- від яких шкідливих речовин необ% D1? Одим очисть воду (залізо, хлор або органічні сполуки), можливо воду необхідно пом’якшити, так як вона дуже жорстка;

- яку кількість води Ви витратите щоденно, щомісячно, щорічно. Якщо кількість ізрасходуемой води велике, то фільтр повинен мати хорошу швидкість очищення;

- варто врахувати і те, чи є місце на кухні де буде розташовуватися фільтр, якщо ні, то необхідно звернути увагу на той вид фільтрів, який можна буде розташувати під раковиною.

Крім усього цього необхідно знати, які існують види фільтрів.

Фільтри насадки на кран – встановлюються безпосередньо на сам кран. Швидкість очищення такого типу фільтрів не велика. Але зі своєю функцією, позбавити воду від шкідливих сполук, вони справляються чудово. Деякі моделі таких фільтрів необхідно знімати, якщо вода не призначена для прийому в їжу.

Вбудовувані фільтри – розташовуються безпосередньо під раковиною, на неї встановлюється тільки додатковий кран, який і буде транспортувати чисту воду. Застосовуючи такий вид фільтра досить зручно користуватися як очищеною водою, так і звичайною. Швидкість очищення вбудованих фільтрів досить велика – 4000 – 12000 літрів. Але і коштують такі фільтри досить дорого.

Настільні фільтри для води – встановлюються безпосередньо на раковині або столі і з’єднуються з водопроводом. Даний вид фільтра також як і вбудований дозволяє вільно користуватися і звичайною і очищеною водою. Картриджі настільного фільтра розраховані на 3000 – 5000 літрів. Вартість цих фільтрів, як і їх змінних фільтруючих елементів дольной доступна.

Фільтр-глечик – цей вид фільтра не прив’язаний до одного місця, тобто його не потрібно під’єднувати до водопроводу і відповідно можна транспортувати в будь-яке інше місце. Принцип його роботи полягає в тому, що потрібно налити воду у воронку, і, пройшовши через картридж, вона очиститься і потрапить в приймальну ємність. Що стосується продуктивності таких фільтрів то вона відносно не велика.

Крім того, що існують різні фільтри по відношенню до їх установки, вони діляться ще і на різні види очищення води: тонка і груба очистка, пом’якшувачі води.

Найбільш затребуваним, а відповідно і поширеним методом очищення води від сторонніх речовин і домішок є механічний спосіб фільтрації води. Принцип роботи даного фільтру полягає в тому, що на першому етапі очищення, він видаляє частинки піску, іржі, мулу та інших чужорідних домішок, використовуючи при цьому фільтр грубої очистки води. Другий етап очищення полягає в тому, що відбувається видалення домішок, які пройшли грубу очистку, але на цьому етапі не затрималися. Це різні органічні і хімічні сполуки, мікроорганізми і нерозчинні солі важких металів. Для видалення такого виду домішок використовується вже фільтр тонкого очищення води.

Застосування фільтрів для очищення води досить ефективно, так не озброєним оком Ви можете побачити зміну якості води при пропусканні її через фільтр тонкого очищення, зникне каламутність води, віддалиться неприємний смак і запах, зміниться колір. Крім усього цього фільтр такого роду може з легкістю забезпечити воді безпеку з біологічної точки зору, зробивши її не тільки придатною для пиття і для приготування їжі, а й корисною.

На сьогодні придбання фільтра для очищення води не є проблемою. Найбільш затребуваними фільтрами для очищення води є фільтри, що працюють за принципом зворотноосмотичної дії і фільтри механічної очистки води. Але що б зробити правильний вибір і не помилитися, придбавши дешевий фільтр, варто звернути свою увагу на більш відомі торгові фірми, які безпосередньо займаються виробництвом фільтрів.

Найбільш популярною торговою маркою є «Аквафор». Побутові фільтри для очищення води цієї компанії в першу чергу використовуються за прямим призначенням, тобто для очищення води і для її повного знезараження, отримуючи при виході чисту воду придатну для пиття воду. В основу таких фільтрів покладено хелатні волокно, яке значно збільшує ефективність очищення води в порівнянні з вугільними фільтрами або ж з іонообмінної смолою. Перевагою даного волокна є наявність великої кількості йоногенних груп і високорозвиненої поверхні. Завдяки такій системі вода очищається від всіх видів шкідливих домішок, а що стосується корисних мінеральних речовин, то вони спокійно проходять через фільтр.

Піклуючись про своє здоров’я, і ??здоров’я своєї родини, придбання фільтра для очищення води буде правильним рішенням. Головне правильно визначитися з тим чи іншим видом фільтрів.

Електричні водонагрівачі
Все про столярному інструменті

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<