Banner
Banner
Banner

Фарборозпилювачі

лютого 27, 2012


Фарборозпилювачі є спеціальні пристрої, призначені для нанесення шару лакофарбового покриття на певну робочу поверхню. На відміну від звичайних валиків і пензликів, подібний пристрій дозволяє зробити шар фарби абсолютно гладким і рівномірним. Фарба, що виходить під тиском з фарбувального отвори покриває поверхню однорідним шаром. Це виключає появу на поверхні повітряних бульбашок та інших дефектів, характерних для простих інструментів. Подібний прилад стане прекрасним придбанням будь-якого домашнього майстра і дозволить отримувати задоволення від кожної фарбування. Часто можна спостерігати як фарборозпилювачі активно використовують при обробці котеджів, такий спосіб нанесення економить фарбу і здешевлює нерухомість.

Використання фарборозпилювачів вимагає знання основних особливостей фарбування. Пам’ятайте, що при фарбуванні прилад повинен рухатися з середньою швидкістю з постійним прискоренням. Це забезпечить найбільш рівне фарбування. Також необхідно тримати пристрій виключно під прямим кутом до робочої поверхні, інакше фарба може лягти нерівно.

Обов’язково правильно доглядайте за своїм фарборозпилювачем. Після закінчення робіт негайно прочистіть весь прилад, видаливши тим самим залишки фарби. У разі засмічення отворів і трубок, пристрій повністю вийде з ладу без можливості ремонту. Також ні в якому разі не допускайте загустевания фарби в картері розпилювача. Загусло речовина може пошкодити випускний елемент або засмітити робочу трубку.

Якщо ви будете дотримуватися основних правил експлуатації пристрою, він буде радувати вас довгі роки і дозволить перетворити процес фарбування в приємне розвага.


Заточка інструментів
Акумуляторний інструмент

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<