Banner
Banner
Banner

Електроінструмент для стін

лютого 27, 2012


Більшість з нас в той чи інший час стикався з проблемою: як закріпити щось на стіні, будь то картина, кухонну шафу, книжкові полиці або дзеркало. Ті, хто робив це вручну, не дадуть мені збрехати – справа це дуже трудомістка. І тоді нам на допомогу приходить електроінструмент для свердління стін , який робить роботу набагато швидше і приємніше.

Давайте детальніше зупинимося на цих пристроях

Не помилиться той, хто з ходу назве електродриль. Це найбільш простий з електроінструментів, який може нам надати допомогу в цьому питанні. Але одним свердлінням не завжди можна домогтися потрібного результату: бетонні стіни неохоче пропускають свердла, і доводиться періодично вибивати з сверлімого отвори камінчики.

Щоб спростити процес свердління в бетоні, люди винайшли перфоратор. Це більш юний, ніж дриль, електроінструмент для стін , що володіє здатністю не тільки свердлити, але і наносити удари, як під час обертання свердла, так і без його обертання.

Електричні перфоратори бувають різної потужності і габаритів, від невеликих побутових, придатних для робіт в квартирах, до великих професійних, які здатні пробити, наприклад, спеціальний бетон зі стін шахти ліфта, а з нашими стінами і перегородками справляються моментально. Та й перерви для роботи ними майже не потрібні, так як побутові інструменти через перегрів вимагають періодично часу для охолодження.

А для простих отворів, висвердлюють, наприклад, в піно-або керамзитобетону, може вистачити і звичайного електричного шуруповерта, через невеликої потужності і низькою спритності нездатного свердлити твердіші стінні матеріали. Але й у цього інструменту є свій плюс – наявність акумулятора, і, як наслідок, висока мобільність.

Від себе:

Маючи в розпорядженні такий інструмент, ви без проблем зможете зробити ремонт офісу самостійно. Ну а дизайнер інтер’єру краще замовити у професіоналів.


Пістолети для монтажної піни
Малярні валики

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<