Banner
Banner
Banner

Дрилі ударної дії

лютого 27, 2012


Сьогодні без застосування сучасного електроінструменту не може обійтися жодна нормальна будівництво і ремонт. Напевно, найбільш поширеним і популярним серед таких інструментів є дрилі ударного дії .

Дрилі ударної дії, так звані поліпшені перфоратори, є таким собі підрозділом в списку електродрилів. Вони відрізняються від звичайної дрилі тим, що крім стандартного режиму, коли обертається патрон і приводить в дію свердло, у них є і додатковий ударний режим. Робота такого режиму забезпечується спеціальним ударним механізмом, який вбудований в корпус дриля.

За допомогою дрилі ударного дії можна з легкістю просвердлити отвори в таких твердих матеріалах як камінь, цегла або бетон. Для свердління таких матеріалів використовується і спеціальне свердло з наконечником з твердого сплаву.

Застосування дрилі ударного дії не пріпустімо в тих випадках, коли є вірогідність пошкодження матеріалу, наприклад при свердлінні тендітної черепиці, керамічної плитки і свердлінні районі стиків стін.

На сьогоднішній день на ринку будівельного інструменту існує величезний вибір дрилів ударної дії від різних виробників. Відрізняються такі інструменти один від одного ціною, потужністю і сферою застосування.

Під час роботи з дрилями ударної дії необхідно дотримуватися деяких правил техніки безпеки:

 • Обов’язково варто переконатися в тому, що в стіні, яка свердлиться, немає сторонніх предметів типу цвяхів, проводки, арматури.
 • Упевнитися в тому, що оснащення дрилі надійно закріплена, а ключ для затиску знято.
 • При роботі з твердими поверхнями необхідно дриль утримувати двома руками, так як є можливість того, що її може вирвати.
 • Не перевантажувати дрель під час роботи сильним натиском, так як може виникнути заклинювання свердла в отворі.
 • Від себе:

  Так само можете купити ручний гідравлічний трубогиб, дуже зручний інструмент, не потребує підключення мережі, мобільний, загалом дуже практичний.


  Пістолети для монтажної піни
  Малярні валики

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <