Banner
Banner
Banner

Догляд за інструментом

лютого 27, 2012


Для того щоб ваш інструмент завжди був напоготові, необхідно забезпечити йому регулярний догляд.

Варто сказати, що догляд за інструментом не передбачає виконання якихось особливо складних процедур, все, що потрібно – це провести кілька операцій, які дозволять зберегти інструмент в робочому стані довгий час.

Серед основних операцій догляду можна навести такі:

 • Захист інструменту від появи іржі.
 • Заточка інструмента.
 • Очищення.
 • Профілактичний огляду електроінструменту.
 • Огляд і приведення в робочий стан (якщо це необхідний) рукояток інструменту.
 • Не зайвим буде сказати кілька слів про одну з найпоширеніших операцій догляду за інструментом – очищенню. Очищення проводиться в разі забруднення інструменту. Також, не варто думати, що якщо ви просто зчистили видиму бруд з інструмента, то ви його почистили, адже це не так, тому що в порах робочої частини інструменту залишаються мікроскопічні частинки бруду, які можуть цей інструмент привести в непридатність і ви більше не зможете самостійно встановити наприклад фасадні касети. Для того щоб вичистити цю мікрогрязь необхідно ретельно обробити інструмент спеціальними змивки, рідинами, які просто роз’їдають цей бруд. Якщо після роботи з деревиною на вашому інструменті з’явився наліт з смоли, то його необхідно відразу ж зчистити за допомогою тієї ж змивки, інакше смола засохне і заб’є мікропори матеріалу інструменту, що значно погіршить його експлуатаційні характеристики.

  Ще одним етапом догляду за інструментом можна назвати його мастило. Як правило, в мастилі потребують тільки рухомі частини інструменту і для їх мастила застосовують спеціальні масла, найпопулярнішим видом яких є Карамба (забезпечує ще й антикорозійний захист поверхонь інструменту).

  Особливу увагу і догляд необхідно забезпечити техніці, яка працює в умовах підвищеної запиленості. Такі інструменти необхідно періодично розбирати і прочищати всі «нутрощі» за допомогою кисті або латунної щітки. Якщо ви не хочете розбирати свій інструмент (або він на гарантії), то можна вчинити інакше – просто загерметизувати корпус інструмента за допомогою спеціальної ущільнюючої пасти.


  Пістолет для в'язки арматури
  Плиткорез ручний і електричний, як користуватися плоскорізом, технологія різання плитки плиткорізів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <