Banner
Banner
Banner

Диски алмазні

лютого 27, 2012


Сьогодні не одна будівництво не обходиться без такого інструменту як болгарка. Для роботи таким інструментом потрібні такі витратні матеріали як відрізні круги. Таких кіл існує величезна безліч, кожен вид яких призначений для різання певного виду матеріалів.

Серед таких кіл особливу увагу слід приділити дискам алмазним відрізним . Такі диски в основному служать для різання таких матеріалів як кераміка, цегла, шлакоблоки, шифер, асфальт і інші, подібні за структурою матеріали. Використовуючи саме такий диск відрізний можна обробляти камінь і бетон швидко і без поломок і сколів в самому відрізному колі.

Залежно від призначення, диски алмазні відрізні можуть виготовлятися різної форми, з нанесенням усілякого напилення.

За методом процесу роботи диски алмазні діляться на:

 • Диски для сухого різання. У процесі такої різання диск алмазний кріпиться до інструмента, за таким же методом, що і звичайні круги для різання.
 • Диски для мокрої резки. Для такої різання потрібно мати спеціальний інструмент, який може забезпечити подачу рідини для полегшення процесу різання до місця розпила. Такий спосіб пиляння добре підходить для розрізання асфальту.
 • Використовуючи мокрий спосіб розпилювання, можна провести дуже точне і якісне розрізання дуже твердих, але в той же час, досить крихких матеріалів, таких як скло, плитка.

  Робоча поверхня диска алмазного відрізного може бути як суцільний, так і сегментної форми. Використання сегментної форми, дозволить вивести із зони розпилу найдрібніші частинки оброблюваного матеріалу, які чинять негативний вплив робочому диску.

  Вибір алмазного диска залежить від оброблюваного матеріалу. Такий матеріал буває декількох видів:

 • Високоміцні матеріали.
 • Тверді матеріали.
 • М’які матеріали.
 • Якщо матеріал є досить важкооброблюваних, то для його обробки можна використовувати два диска.


  Пістолети для монтажної піни
  Малярні валики

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <