Banner
Banner
Banner

Детектор прихованої проводки, детектор металу, дерева і пластикових труб

лютого 27, 2012


Ремонтні роботи практично завжди вимагають свердління отворів у стінах. Дана процедура, якою б простою вона не здавалася на перший погляд, криє в собі певний ризик, тому що в перекриттях може ховатися електрична проводка або металева арматура. Убезпечити себе від небажаної зустрічі допоможе детектор прихованої проводки. Це пристосування не можна назвати затребуваним серед покупців, однак у неефективності його складно дорікнути.

Вибір детектора проводки, дерева, металу і пластикових труб, види детекторів

Якісне пристрій здатний в лічені секунди визначити місце та глибину залягання проводки, запобігши серйозну аварію. Власне пошук електроліній – це основна функція детектора прихованої проводки . Апарат допоможе також проконтролювати точність наявної схеми і дозволить уникнути випадкового потрапляння в незаплановану мета, захистивши людини не тільки від удару струмом, а й від подальшої заміни перебитого кабелю.

детектор металу і проводки
детектор дерева пластикових труб
детектор прихованої проводкі

Навряд чи обрадує людини, затіяв ремонт у власній квартирі, попадання в металеву арматуру або трубу, заховану в стіні. Від контакту з залізом в кращому випадку зіпсується свердло, в гіршому – з зробленого отвору поллється вода або піде газ. Уникнути цих неприємностей знову допоможе детектор металу .

уважності вимагають ремонтні заходи в будинках, побудованих за канадською технологією. Тут стане в нагоді детектор дерева. Він швидко знайде складові частини дерев’яної конструкції, які необхідно використовувати в якості опори для гіпсокартонних стін. Зробить безпечною роботу в сучасних будинках детектор пластикових труб.

Вирішуючи, який апарат вибрати для особистого користування, в першу чергу визначитеся з тим, які комунікації вам найчастіше доводиться шукати. У зв’язку з цим можна підібрати детектор, спрямований на роботу тільки з проводкою, або пристрій змішаного призначення. Останнє може виконувати функції з пошуку проводів, дерева і металу або проводів, дерева, металу і пластика. Чим більше опцій мається на функціоналі, тим вище клас і відповідно ціна приладу. Самою ж низькою є вартість детектора проводки .

Другим важливим критерієм продукції є глибина виявлення. Іноді виробники пишуть на упаковках привабливу фразу «до 10 см». Але пам’ятайте, що під цим виразом може ховатися показник, рівний і 10 см, і 1 см. В середньому ж дерево і пластик виявляється на глибині до 3 см, електропроводи – до 4 см, водяні і газові труби – до 5 см, а металеві рейки – до 10 см.

При покупці радимо вам вибирати ергономічний детектор металу і проводки з невеликою вагою і автоматичною калібруванням, оснащений ЖК-дисплеєм. Допоможуть в роботі та направляючі промені, які визначають місце для свердління. Зверніть увагу на батарею. Бажано, щоб вона тримала заряд хоча б 3-4 години поспіль. На всякий випадок придбайте запасний акумулятор, який завжди буде напоготові. Разом з пристроєм можна купити шнурок на пояс, маркер і чохол.


Пістолети для монтажної піни
Малярні валики

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<