Banner
Banner
Banner

Будівельний степлер

лютого 27, 2012


Дуже часто для проведення будівельних робіт використовуються будівельні степлери, і не зайвим буде дізнатися, що ж вони з себе представляють.

На сьогоднішній день існує декілька основних видів будівельних степлерів (в деяких джерелах можна зустріти назву текери): механічні, пневматичні, електричні. Варто сказати, що останні два види застосовуються тільки в промислових цілях, так як хоч і є дуже ефективними, але в той же час мають і досить високу ціну, а тому розглядати в цій статті ми їх не будемо.

Механічні будівельні степлери є найпоширенішими на сьогоднішній день, тому що здатні забезпечити високу якість роботи без особливих витрат. Варто згадати, що механічні степлери діляться ще на кілька груп:

 • Звичайні степлери. Такий інструмент застосовується для різних цілей: перетягування меблів, установка фанерних конструкцій і т.д. Як витратного матеріалу в таких степлера використовуються самі звичайні скоби, а щоб їх забити в матеріал досить тільки підвести інструмент до поверхні і натиснути на спуск.
 • Кабельні степлери. За допомогою такого інструменту проводять фіксацію низьковольтних проводів. Такі степлери просто ідеальні для проведення монтажних робіт по прокладці кабелю або іншого комунікаційного устаткування.
 • скобозабивні степлери. Даний вид інструментів застосовується, як правило, для установки утеплювача, м’яких покрівельних матеріалів. Перевага такого будівельного степлера перед іншими в тому, що він забезпечує високу швидкість монтажу, тому що при його використанні скоби просто забиваються в матеріал.
 • Не зайвим у цій статті буде і згадати про витратні матеріали для таких степлерів. Такими матеріалами є скоби певних калібрів (марки використовуваних калібрів нанесені безпосередньо на степлер).

  Від себе:

  Якщо ви зібралися зробити ремонт квартири в Москві, то краще починати його робити навесні, адже ремонтні роботи в квартирі можуть затягнуться, а нам потрібна тепла погода.


  Заточка інструментів
  Акумуляторний інструмент

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <