Banner
Banner
Banner

Апарат для зварювання поліетиленових труб

лютого 27, 2012


Інструмент і апарат для зварювання поліетиленових труб набуває все більшої популярності, тому що поліетиленові труби набагато частіше стали застосовуватися при будівництві трубопроводів, мають саме різне призначення. Обладнання, використане для зварювання поліетиленових труб, багато в чому визначає довговічність і надійність всієї трубопровідної системи. З цієї причини велика частина компаній намагаються купувати інструмент і обладнання для виконання зварювання поліетиленових труб від відомих і добре зарекомендували себе. В залежності від методу зварювання підбирається і необхідне обладнання.

Різновиди обладнання

Контактна зварювання труб, виконувана в розтруб профільним нагрітим інструментом, відома під назвою муфтова зварювання.
Основним призначенням цього методу муфтової зварювання є зварювання труб і фітингів при виконанні монтажу систем водопостачання та опалення всередині приміщень.
Все обладнання розтрубної зварювання поліетиленових труб підрозділяється на кілька видів:

– зварювальні апарати ручні призначаються для виконання розтрубного зварювання труб невеликих діаметрів (до 50мм).

– зварювальні апарати механічні призначаються для механізованої розтрубного зварювання труб великих діаметрів, коли велике зусилля суміщення труби. Ці апарати забезпечують швидкість і зручність виконання зварювання, дозволяють отримати з’єднання високої якості. Обов’язковими приладдям для розтрубного зварювання є:

– різні зварювальні насадки, що вимагають через зношування тефлонового покриття періодичної заміни. Зазвичай для муфтової зварювання труб кожного діаметра потрібно одна пара зварювальних насадок відповідного діаметру.

– ріжучий інструмент використовується для різання труб при монтажі трубопроводу і для зняття з труб алюмінієвого шару перед зварюванням.

Економ варіантом ручних апаратів для виконання розтрубної зварювання є зварювальний комплект FORA WELD 1500-2ST. Нагрівач цього апарата має два незалежних нагрівальних елемента, потужність яких становить 750 Вт Кожен з елементів може включатися і вимикатися окремим вимикачем, розташованим на панелі управління апарату. Конструкція нагрівача дозволяє на нього одночасно встановлювати дві насадки різного діапазону. При цьому потужності одного нагрівального елемента достатньо для використання двох насадок одночасно. В апараті другого нагрівального елемент встановлений як резервний. Завдяки порівняно невисокою ціною апарат для зварювання поліетиленових труб FORA WELD 1500-2ST – це вдалий вибір як для підприємств, так і приватних майстрів.

Купуючи надійне для зварювання обладнання, не доведеться сумніватися в міцності виконаної зварювання окремих елементів в трубопроводі. Поліетиленові труби, для з’єднання яких застосовується якісне зварювальне обладнання, функціонують, як безшовна труба.


Пістолети для монтажної піни
Малярні валики

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Інструменти
<