Banner
Banner
Banner

Акумуляторний інструмент

лютого 27, 2012


Дуже часто будівельні роботи ведуться на вулиці або дачі, де немає доступу до стаціонарного джерела електроживлення. Застосовувати там електричні будівельні інструменти нерозумно, так як вони просто не будуть працювати, а вручну теж працювати не хочеться.

Спеціально для таких робіт їм був розроблений акумуляторний інструмент, який є дуже компактним і зручним в роботі.

Найпоширенішими акумуляторними інструментами є:

 • Шурупокрути. У такому вигляді інструменту найбільш часто встановлюються акумулятори, так як він застосовується в найбільш важкодоступних місцях, де електричні шнури тільки заважають. Як правило, в акумуляторних шуруповертах застосовуються батареї з напругою від 9,6-24 Вольт.
 • Викрутки. Викрутки є ще одним з найпоширеніших видів акумуляторного інструменту. Акумулятори на такому інструменті встановлюються, тому що іноді досить важко і утомливо працювати викруткою вручну. Хоча на викрутку і встановлюється акумулятор, але, тим не менш, вони залишаються таким же компактним інструментом, що і ручні.
 • Дрилі. Акумулятор на дриль встановлюється з однієї простої причини – щоб зробити його більш компактним і універсальним при роботі. Дуже часто робота дрилем проводиться досить далеко від місця, де проведена стаціонарна електропроводка, а маючи при собі точно такий же інструмент, але на акумуляторах можна з легкістю виконати всю цю роботу.
 • Пістолети для герметиків. Встановлювати акумулятори в такий інструмент почали зовсім недавно, тому що не після цілого дня використання пістолета дуже втомлюються руки.
 • Столярний інструмент (лобзики, степлери). Для столярних робіт потрібні дуже компактні і зручні інструменти, чого не можна сказати про інструмент, який живиться від мережі. Саме з метою мінімізації та більш компактною роботи і встановлюються на весь столярний інструмент акумулятори.
 • Якщо ви цінуєте безпеку, встановіть систему контролю доступу (СКД). Монтаж контролю доступу повинен виконувати кваліфікований фахівець, навіть не думайте займатися цим самостійно.


  Пістолети для монтажної піни
  Малярні валики

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Інструменти
  <