Banner
Banner
Banner

Застосування пінополіуретану для гідроізоляції будівельних конструкцій

лютого 27, 2012


Будівництво будь-якого будинку починається з фундаменту. А щоб будинок простояв довго, необхідно захистити його від шкідливої проникаючого впливу вологи. Вплив води не так вже нешкідливо, як може здатися на перший погляд.

Частина споруди, що знаходиться у водоносному шарі, необхідно захистити від гідростатичного тиску зовнішньої протівонапорная гідроізоляцією. Протидіяти проникненню фільтраційної вологи можна, влаштувавши безнапірні гідроізоляцію. Вода, проникаючи в пористу структуру будівельної конструкції, при низьких температурах застигає і збільшується в об’ємі, буквально розриваючи зсередини будівельну конструкцію. І якщо частина будівлі знаходиться в зоні капілярного підйому води, необхідна Протикапілярну гідроізоляція.

Але мало знати ворога в обличчя, необхідно правильно вибрати методику й матеріали, використовувані для проведення гідроізоляційних робіт. Одним з найбільш часто вживаних в будівництві матеріалів є пінополіуретан. Він випускається в різних формах: плити, листи, труби ППУ. Завдяки особливим технічним характеристикам його використовують і як тепло-і гідроізоляційного матеріалу.

Гарна адгезія дозволяє застосовувати його в якості компонента складів, що наносяться методом напилення. Захисні властивості отриманого таким чином гідроізоляційного шару дуже високі, так як в результаті застосування зазначеного методу поверхню виходить цілісною, без швів і стиків, в області яких з часом з’являються тріщини, які порушують герметичність покриття.

Плити, листи та плівка з пінополіуретану також досить успішно можуть використовуватися для гідро-та теплоізоляції окремих елементів будівлі. Єдине, що необхідно враховувати в цьому випадку – форма. Наприклад, труби ППУ ізоляції використовуються як каркасів для захисту звичайних металевих трубопроводів, плівка і плити – для захисту зовнішньої частини фундаменту і т.д. Описаний вище метод напилення не залежить від конфігурації гідроізоліруемой об’єкта і дозволяє здійснювати заходи щодо захисту від проникнення вологи на складних поверхнях.

Пінополіуретан – це досить легкий матеріал, тому його можна використовувати при покрівельних роботах, де вага матеріалу відіграє особливе значення. Ще одним його безсумнівним достоїнством є інертність до дії агресивних середовищ. Він не схильний до процесів гниття і корозії, а також здатний витримувати значні механічні навантаження.


Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
Гідроізоляція балкона

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Гідроізоляція
<