Banner
Banner
Banner

Гідроізоляція ванної кімнати

лютого 27, 2012


Проведення гідроізоляції ванної кімнати дуже необхідно, тому що ванна це така кімната, яка постійно піддається атаці агресивного речовини – води. Звична нам кахельна плитка не здатна забезпечити достатнього рівня гідроізоляції, так що для ванної кімнати знадобляться більш сучасними матеріалами.

Сьогодні в будь-якому будівельному магазині можна знайти величезну безліч спеціально розроблених для цього процесу матеріалів, що відрізняються між собою властивостями і ціною.

Дуже важливо в першу чергу провести гідроізоляцію стелі і підлоги у ванній кімнаті, тому що саме через ці дві поверхні волога дуже часто проникає в сусідські квартири.

 • Гідроізоляція підлоги у ванній кімнаті. Відмінним матеріалом для гідроізоляції підлоги у ванній може служити керамічна плитка різних розмірів, яка здатна на досить високому рівні захистити вас від зайвих проблем при випадковому виливанні води з ванної. Також, можна провести гідроізоляцію підлоги у ванній за допомогою спеціальних сумішей, які необхідно наносити на очищену і висушену бетонну основу.

  Процес нанесення таких гідроізоляційних сумішей дуже простий і схожий на процес нанесення шпаклівки.

 • Гідроізоляція стін у ванній кімнаті. Наступним етапом гідроізоляції ванної кімнати, який необхідно буде провести, є гідроізоляція стін. Матеріалами для такого процесу можуть послужити різні вологостійкі шпалери, кахельна плитка. Такі покриття здатні досить добре захистити стіни вашої ванної кімнати від попадання на них вологи, яка може з часом зруйнувати стіну.
 • Гідроізоляція стелі у ванній кімнаті. Наступним етапом гідроізоляції ванної кімнати є гідроізоляція стелі. Стеля можна захистити від вологи всього декількома способами – просто побілити його або ж встановити підвісний або натяжна стеля, які є більш стійкими до вологи, ніж просто побілені.
 • Якщо ваша квартира має типову планування москви, проводити гідроізоляцію її буде зручніше і дешевше. Вдале планування квартири запорука якісного ремонту.


  Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
  Гідроізоляція балкона

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Гідроізоляція
  <