Banner
Banner
Banner

Гідроізоляція рідкої гумою

лютого 27, 2012


Кожен день на сучасному ринку матеріалів з’являється новий продукт, не виняток і сфера герметиків. Самим сучасним, на сьогоднішній день, герметиком є, так звана «рідка гума», яка прийшла на зміну застарілим рулонним і мембранним герметика.

Гідроізоляція рідкої гумою може застосовуватися не тільки при ізоляції дахів сучасних новобудов, а й навіть при ізоляції по старому покриттю. Рідка гума краще за своїх герметиків-аналогів, тому що вона зчіплюється з матеріалом на молекулярному рівні, незалежно від стадії затвердіння або віку попереднього покриття. На сьогоднішній день рідка гума є унікальною в своєму роді, оскільки будь-який інший герметик не володіє подібними властивостями.

Унікальною властивістю «рідкої гуми» можна назвати можливість її укладання поверх старого герметизуючого покриття, без попереднього його демонтажу. Єдина умова, яку необхідно виконати, перед тим як наносити рідку гуму – це установка дефлекторів, що виводять вологу з місця герметизації.

Гідроізоляція рідкої гумою просто незамінна в тих випадках, коли проблематично провести цей процес за допомогою рулонних або будь-яких інших ізолюючих матеріалів, наприклад, при гідроізоляції покрівель з великою кількістю примикань, або ж при наявності на даху вентиляційних установок, труб, стояків. дане изолирующее покриття буде дуже стійко і довговічне, так як «рідка гума» володіє високими показниками еластичності і стійкості до навантажень і вібрацій.

Рідка гума наноситься на ізольовану поверхню механізованим способом, як правило, методом розпилення, який дозволяє отримати найбільш рівну і безшовну поверхню без стиків і примикань. Такий ізолятор можна наносити навіть вертикальні стіни, так як «рідка гума» не «стікає» навіть при високій температурі.


Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
Гідроізоляція балкона

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Гідроізоляція
<