Banner
Banner
Banner

Гідроізоляція фундаменту

лютого 27, 2012


Гідроізоляція фундаменту – обов’язкова процедура для споруджуваного будинку, що забезпечує захист підстави будівлі на довгі роки, тому проводитися вона повинна з особливою увагою і тільки фахівцями. Спочатку проводиться повна гідроізоляція стін, підлоги, підвалу майбутньої будови, а тільки після цього засипається котлован. Для вибору захисту підстави будівлі важливі кілька показників: матеріал, з якого виготовлений фундамент, його якість, конструкції будівлі, віку будинку та інших характеристик. Коли мова йде про гідроізоляцію фундаменту в новому будинку або ремонті цокольного поверху у вже побудованому будинку, то зробити правильний вибір на користь тих чи інших будівельних матеріалів і технологій будівельних робіт можуть тільки фахівці, які після огляду ремонтується приміщення, запропонують індивідуальну методику проведення гідроізоляційного заходи.

Гідроізоляція бетону , проведена своєчасно, якісно і надійно, збереже будівлю в первозданному вигляді на довгі роки, а гідроізоляція підвалу захистить від вологи й вогкості в і інші неприємності, які можуть доставити випаровування води.

Сучасна гідроізоляція бетону має антикорозійними властивостями, що гарантують захист арматури і важливих конструкцій будівлі.

Пристрій гідроізоляції фундаменту будівлі проводиться у разі її порушення.

Одним з найбільш надійних методів на сьогоднішній день є метод ін’єктування ремонтного складу через стіни та підлога гідроізоліруемой приміщення. Для цієї процедури використовуються наступні будівельні склади: гель на акрилатной основі, низковязкі поліуретанова смола, тонкозернисті склади на цементних в’яжучих сумішах. Введення такого складу в фундамент будівлі проводиться тільки за допомогою спеціальної нагнетательной машини і під пильним наглядом фахівців-будівельників.


Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
Гідроізоляція балкона

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Гідроізоляція
<