Banner
Banner
Banner

Гідроізоляція для житлових приміщень

лютого 27, 2012


Гідроізоляція покрівлі будинку є надійним захистом житла від атмосферних опадів та інших впливів навколишнього середовища. Досить відомий факт, що постійна вологість сприяє швидкому зносу покрівлі і, досить часто, всієї конструкції житлових будинків, що не виключає подальший ремонт житлових приміщень. Звичайно, сприяють цьому і інші атмосферні явища, проте слід звертати увагу на наявність вологості в конструкції будинку. У випадку, якщо дах житлового будинку не має гідроізоляції, то незабаром доведеться займатися її ремонтом, що передбачає додаткові витрати коштів. Саме тому рекомендується вчасно використовувати гідроізоляційні матеріали для покрівлі будинків, щоб уникнути подальших витрат часу і фінансів.

Гідроізоляція є хорошим захистом даху від вологи, пилу, опадів та інших явищ природи. Вона передбачає правильний вибір матеріалів для покрівлі будинків. На сьогоднішній день найпоширенішим матеріалом для гідроізоляції є бітум. Раніше використовувалися при покрівлі дахів такі вироби, як руберойд або гідростеклоізол. Проте вони не були достатньо надійними і вимагали регулярного ремонту і заміни, так як термін їх експлуатації був досить коротким.

На сьогоднішній день на будівельному ринку з’явилися нові високоякісні матеріали для гідроізоляції житлових будинків. Так, можна використовувати рулонну спрямовується гідроізоляцію або бітумну полімерну, що забезпечить хороший ефект, так як в основі даних матеріалів використовується спеціальний склад поліестеру або спеціальна склотканина, яка не прогниває і має велику зносостійкість. Дані матеріали забезпечують надійний захист покрівлі від явищ навколишнього середовища, служать досить тривалий час, дозволяють не проводити регулярні роботи по їх заміні або ремонту покрівлі та житлових конструкцій. До того ж дані гідроізоляційні матеріали можна використовувати на будь-якій основі покрівлі, такий як, метал, дерево, бетон, шифер, старе покриття або плити з полімерів.

Ще одним видом гідроізоляційного покриття можна вважати спеціальну мастику, призначену для гідроізоляції. На відміну від рулонних покриттів, вона є незалежним матеріалом і наноситься безпосередньо на поверхню ізолюючої конструкції.

Дана гідроізоляція має ще назву – безшовна мастикових ізоляція. Вона має вигляд полімерної мембрани, що наноситься на площу покрівлі. Дана мембрана утворюється за рахунок нанесення на поверхню конструкції рідко-в’язкого полімерного складу. Тому технологія нанесення даного виду ізоляції не має складності, її може завдати людина, що не має спеціального досвіду. Можна наносити таку гідроізоляцію, роблячи ремонт офісу, на підлогове покриття або покрівлю.

Таким чином, на сьогоднішній день на ринку матеріалів для будівництва є великий вибір ізолюючих матеріалів.


Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
Гідроізоляція балкона

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Гідроізоляція
<