Banner
Banner
Banner

Гідроізоляція дерев'яного будинку

лютого 27, 2012


При будівництві дерев’яного будинку слід обов’язково подбати про такий моменті як гідроізоляція, тому що будматеріалом для такого виду будинків є деревина, а вона, як відомо, схильна до дії вологи. Якщо будинок побудований на бетонному фундаменті, то роботи з гідроізоляції обмежаться тільки установкою гідроізоляційного шару між фундаментом і дерев’яною основою будинку. Матеріалом для такої гідроізоляції дерев’яного будинку служить толь або руберойд.

Якщо в дерев’яному будинку є підвал, то такого виду ізоляції буде недостатньо, особливо якщо в місці спорудження будинку високий рівень грунтових вод. В такому разі відмінної гідроізоляцією дерев’яного будинку може служити ізоляція стін і днища в підземній частині будинку. Існує кілька основних видів такої гідроізоляції:

 • Обмазувальна. Такий вид гідроізоляції дерев’яного будинку є нанесення суцільного водонепроникного шару бітумної мастики, товщиною не менше 3-5 мм. Матеріал для такого виду гідроізоляції виготовляється з мастики і піску.
 • Фарбувальна. Для проведення такого виду гідроізоляції знадобиться спеціальна водовідштовхувальна фарба, яку необхідно буде нанести на стіни і підлогу. Така гідроізоляція допоможе захистити ваш будинок від капілярної вологи.
 • Бітумна. Такий вид гідроізоляції полягає в обмазуванні стін і підлоги розчином бітуму.
 • Асфальтова ізоляція. Такий вид гідроізоляції використовується для гідроізоляції підлоги в дерев’яному будинку . Наноситься така гідроізоляція тільки в гарячому вигляді, так як саме в такому стані забезпечується найкраще зчеплення матеріалу з поверхнею, і його найкраще проникнення в різні пори і нерівності стіни.
 • Обклеювальна гідроізоляція. Такий вид гідроізоляції полягає в наклеюванні на стіни рулонних гідроізоляційних матеріалів. Як гідроізолятор використовується руберойд, пластикові матеріали, ізол.
 • Від себе:

  «Такий будівельний матеріал, як піноблоки, так само як і будинок з дерева, здатний створити дивовижний мікроклімат. Піноблоки екологічно чисті і доступні за ціною. »


  Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
  Гідроізоляція балкона

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Гідроізоляція
  <