Banner
Banner
Banner

Гідроізоляція балкона

лютого 27, 2012


Багато людей стикалися з такою проблемою, коли після дощу і танення снігу на балконі з’являється волога. Це можна пояснити економією будівельників на герметик при зведенні будинку, але не варто впадати у відчай, адже убезпечити себе від зайвої вологи можна за допомогою гідроізоляції балкона.

Процес гідроізоляції балкона – це не тільки банальну герметизацію швів, а і пристрій зовнішнього карниза (відливу), а також нанесення на раму і дерев’яні елементи балкона спеціальних водовідштовхувальних складів. Також, гідроізоляція дерев’яного балкона включає в себе ще й обробку деревини антисептиком, який захистити в майбутньому її від виникнення грибка і цвілі, що для деревини балкона дуже шкідливо.

Додаткову гідроізоляцію балкон а може забезпечити установка пластикового профілю на рамах, а також установка подвійного склопакета, який надійно захистить ваш балкон від небажаного проникнення вологи.

Не зайвим буде і склити свій балкон спеціальними мансардними рамами (особливо цей спосіб хороший для тих, у кого балкон знаходиться на останньому поверсі). Мансардні рами, які використовуються для даного способу гідроізоляції балкона , мають просто відмінні гідро-і теплоізоляційні властивості, а також оснащені дуже зручними пристроями для відкривання та фіксації, що теж важливо для комфортного використання вікна.

Можна також провести гідроізоляцію балкона і за допомогою звичайного руберойду та поліетилену. Дуже хорошим гідроізоляційним матеріалом є і пенофол – пористий поліетилен, який покритий лавсановій плівкою з нанесеною на неї металізацією. Такий матеріал володіє відмінною гідроізоляцією і здатні відмінно захистити балкон від проникнення на нього вологи. Купити такий матеріал можна в будь-якому будівельному магазині, і коштує він зовсім не дорого.

Від себе:

Якщо ви купили нові меблі і хочете зберегти її бездоганний вигляд на довго, використовуйте спеціальний нанопокриття. Воно підходить не тільки для меблів а й для стекол, плитки, метала і так далі, детальніше читайте на сайті виробника.


Гідроізоляція фундаментів бітумною мастикою
Гідроізоляція балкона

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Гідроізоляція
<