Banner
Banner
Banner

Вимикачі світла

квітня 18, 2012


Незважаючи на те, що вимикачі світлових приладів можна тільки умовно назвати предметами інтер’єру, вони необхідні практично в будь-яких місцях – житлових і офісних приміщеннях, на виробничих підприємствах і т.д. Сьогодні на ринку представлений найширший асортимент різноманітних виробів, що розрізняються фактурою, формою, кольором і матеріалом виготовлення.

Також вимикачі світла  відрізняються своїми ціновими та якісними характеристиками. Надійні вироби, що мають гладку поверхню, чіткі лінії і знак стандарту якості країни-виробника, значно виділяються на тлі більш дешевих моделей.

Найчастіше виробники пропонують одно-і двухклавішні вимикачі, але досить часто зустрічаються трьохклавішні моделі і рідше шестиклавішні моделі, укладені в одну рамку. Кожна клавіша може мати лампочку-індикатор. Сучасні моделі вимикачів дуже функціональні і зручні в експлуатації, вони можуть використовуватися як перемикачі (наприклад, одна клавіша вмикає світло на нижньому, а друга на верхньому поверсі), мати вбудовану підсвітку, функцію регулювання яскравості освітлення, дистанційне управління і т.д.  Автоматичний вимикач світла  взагалі дозволяє вмикати / вимикати світло без участі людини, виконують функцію захисту в електричних мережах і дозволяє заощадити витрати не електрику. Вони можуть бути виконані з алюмінію, зі скла, мати фактуру каменя або дерева і т.д.

Правильна установка електричних розеток
Правила монтажу електропроводки

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Електрика
<