Banner
Banner
Banner

Види електролічильників

квітня 18, 2012


Електролічильник є тим необхідним електровимірювальним пристроєм, який є необхідним для установки в кожному будинку, до якого підведена електрика. На сьогоднішній день існує декілька основних  видів електролічильників , які класифікацію за:

  • Типу використовуваного струму – постійний і змінний.
  • Чисельності фаз – однофазні, трифазні.
  • Чисельності тарифів – одно-і багатотарифні.
  • Типу робочого механізму – механічні, електронні.

Купити електролічильники будь-якого виду сьогодні зовсім не проблема, так як вони продаються практично в кожному магазині побутових приладів, та й просто на ринку їх знайти зовсім не складно. Головне, купуючи для себе будь який  вид електролічильника , правильно його підібрати саме, що називається, «під себе».

Перше, на що варто звернути увагу при виборі лічильника, це на тип струму, який використовується у вашому домі. Так як було сказано вище, лічильники бувають для трифазного і двофазного струму (останній вид струму у нас зустрічається повсюдно), а значить, і вибрати лічильник потрібно правильно. Також, вибираючи для себе лічильник, потрібно звернути увагу на сучасний їх вигляд, який може працювати за двома тарифами – денного і нічного. Використання такого лічильника дозволить вам значно скоротити свої витрати на електроенергію. Сенс цієї економії в тому, що цей лічильник може працювати за двома тарифами – днем по звичайному, а вночі – по більш дешевому (так як вночі у нас в країні електроенергія коштує значно менше, ніж днем).

Після того як ви придбаєте собі лічильник, обов’язково зверніться із заявою до відповідних органів (це можуть бути місцеві органи Міськсвітла або облсвітла), які вам встановлять цей лічильник, опломбують його і внесуть до реєстру.

Ні в якому разі не встановлюйте лічильники самостійно, так як під час перевірки відповідними органами вам можуть виписати чималий штраф.

Електромонтажні роботи в будинку
Як вибрати розетку?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Електрика
<