Banner
Banner
Banner

Вибираємо хорошого електрика

травня 18, 2012


Ремонт електроприладів – справа тонка і вимагає обережного підходу. Адже робота проводиться з електричним струмом. І як кажуть, не вмієш – не берись. Замінити лампочку можна й самостійно. А от якщо потрібно поміняти електропроводку, то тут без фахівця не обійтися. Невиправлена або неправильно зроблена електропроводка – перша причина, яка веде до загоряння.

У такій справі заощаджувати не варто. Скупий платить двічі. Багато хто на власному досвіді зумів переконатися або ж почули з уст друзів та знайомих, що дуже часто недавно замінена проводка або розетка, вже вийшли з ладу. Тому заново належить зробити виконану роботу. Тому, щоб такого не сталося, перш ніж викликати електрика, пропонуємо скористатися невеликими порадами.

Вибирати електрика краще, покладаючись на рекомендації людини, що знає толк у цій справі. Або ж за порадою тих, хто бачив якість виконаних робіт. Довіряти краще тим майстрам, які спеціалізуються на роботі з електрикою не перший рік.

Слід звернути увагу на спеціальні інструменти майстра. Коштують вони недешево, і тому дозволити собі їх можуть професіонали, що спеціалізуються на роботі з електрикою.

Важливо, щоб в електрика був досвід роботи в квартирах, а не на підприємстві. Справжній фахівець може надати декілька варіантів вирішення завдання. Всю схему заміни продемонструвати на папері. Чітко розрахувати кількість необхідного матеріалу для роботи.

Не потрібно вибирати електриків, робота яких обійдеться мало недарма. Дешево, не означає добре. Досвідчені фахівці виставляють високі і середні розцінки на виконання своїх робіт.

Хороший електрик  завжди завантажений роботою. У нього кожен день розписаний. Адже за якістю завжди шикується черга.

І ще один хороший показник – непитущий електрик. Про яку якість можна говорити, якщо майстер прийде на роботу, скажімо, злегка не в адекватному стані.

Сьогодні вирішують проблему з електрикою в квартирах будівельники, фірми, гастарбайтери, працівники ЖЕКу, електрики на основній роботі, електрики-приватники. Вибираючи будь-яку групу робітників, можна отримати високоякісну роботу, та ще й за прийнятну оплату. А можна і наткнутися на неприємний сюрприз. Це вже як пощастить. Тому вибирати фахівця тільки по одному критерію не варто. Важливо комплексно підходити до вирішення цього завдання.

Розводка електропроводки в квартирі
Ремонт електропроводки в квартирі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Електрика
<