Banner
Banner
Banner

Ремонт електропроводки в квартирі

квітня 19, 2012


Іноді в будинку трапляються такі неприємності як поломки електропроводки. Такі ушкодження найчастіше виникають в результаті частих перепадів напруги, включення в мережу несправних приладів, а також в результаті механічних ушкоджень проводки.

Дуже часто механічні пошкодження проводки викликані корозією самих проводів, а також в результаті всіляких перегинів і надламів. У таких пошкоджених ділянках можуть виникати електричні дуги, які призводять до коротких замикань, а ті, в свою чергу, можуть привести до пожеж.

Щоб уникнути таких неприємностей, необхідно вчасно провести своєчасний ремонт електропроводки в квартирі . Якщо у Вас в квартирі раптово зникло світло, і в цьому не винні обірвані дроти на вулиці, то перше, що необхідно зробити, це знайти неполадки в електропроводці. Дуже часто всілякі поломки електропроводки трапляються саме в стельовій розвідній коробці, тому це перше місце, де необхідно перевірити цілісність проводів.

Якщо пошкодження проводки сталося в результаті механічного пошкодження, то це місце можна знайти за допомогою спеціального приладу пробника (омметра). Такий прилад є досить простим у використанні, і являє собою шкалу зі стрілкою, і шнуром зі щупами.

Такі щупи прикладаються до проводу, в якому імовірно знаходиться місце розриву, і за свідченнями стрілки знаходиться те саме місце, де провід пошкоджений. Варто відзначити один важливий аспект: з таким приладом не можна працювати, коли провід знаходиться під напругою. Після виявлення пошкодженого проводу можна сміливо приступати до ремонту електропроводки в квартирі.

Після виявлення пориву або пошкодження проводки в стіні відбувається заміна проводу на новий. Для цього необхідно витягнути шматок старого пошкодженого проводу зі стіни і вставити на цю ділянку новий, з’єднати їх і провести ізоляцію ізолентою або іншим ізоляційним матеріалом.


Монтаж прихованої проводки
Види електролічильників

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Електрика
<