Banner
Banner
Banner

Правильна установка електричних розеток

квітня 18, 2012


Одним з етапів ремонту квартири або приватного будинку є монтаж електропроводки, різних вимикачів і розеток. Здавалося б, процес цей простий і встановити розетку може кожен, але це не зовсім так, адже хоч установка і під силу кожному, але наскільки правильно і якісно буде проведений цей процес це вже зовсім інше питання.

На сьогоднішній день існує два основних види розеток:

  • Розетки прихованої установки.
  • Розетки зовнішньої установки.

Установка електричних розеток  цих двох видів різниться між собою, і тому в нашій статті ми наведемо приклад їх установки і доведемо, що цей процес під силу кожному.

Перед початком установки необхідно визначитися з висотою установки розеток, так як саме для цього параметра сьогодні існують деякі обмеження, пов’язані з пожежобезпекою. Так, наприклад, розетки не рекомендується розміщувати в безпосередній близькості до труб, газових плит, раковин, а також нижче, ніж 10 см до рівня підлоги.

Установка електричних розеток відкритого типу

Такі розетки, як правило, використовуються для зовнішньої проводки і повністю розташовуються на поверхні стіни.

Процес установки таких розеток досить простий – необхідно відключити в будинку електрику, після чого зачистити дроти електропроводки, закріпити їх у відповідних гніздах розетки і затиснути клемами і зафіксувати гвинтами. Далі потрібно встановити розетку на відведене місце, вимірявши в процесі положення рівнем.

Установка електричних розеток прихованого типу

Для початку необхідно відключити подачу електрики в будинку. Після цього, необхідно просвердлити отвір в стіні під установку коробки (для цього можна використовувати перфоратор) і встановити туди саму коробку (після установки потрібно її замазати алебастром).

Правила монтажу електропроводки
Як встановити розетку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Електрика
<