Banner
Banner
Banner

Електромонтажні роботи в будинку

квітня 18, 2012


Електромонтажні роботи в будинку є основою будь-якого будівництва і до їх проведення необхідно поставитися з великою увагою, тому що «один неправильний крок і ви труп». Ця фраза як не можна добре підходить для електромонтажних робіт у будинку, тому що після неправильної прокладки того ж кабелю або неправильної установки вимикача можете постраждати або ви або хтось із ваших рідних.

Електромонтажні роботи в будинку  можна проводити як самостійно (що останнім часом стає все популярнішим), так і закликавши на допомогу фахівців При виконанні таких робіт дуже важливо не економити на витратних матеріалах, так як навіть невелика, на перший погляд, дрібниця або прорахунок може в майбутньому привести до неприємних наслідків.

Якщо ви вирішили заощадити на послугах спеціалізованих компаній і взялися проводити електромонтажні роботи самостійно, то вам варто знати кілька особливостей і поетапність таких робіт. Найголовніше, що необхідно знати, це те, що саме включають в себе електромонтажні роботи – установку освітлювальних приладів, встановлення розеток, установка щитків, прокладання проводки.

Електромонтажні роботи в будинку проводяться в кілька етапів, послідовність яких необхідно строго дотримувати:

  • На даному етапі такого виду робіт проводиться попередня розстановка електроприладів на плані будинку (роботи включають в себе розстановку світильників, розеток, розподільних коробок, головного розподільного щита).
  • Наступним кроком є вимірювання необхідної довжини проводки для всієї квартири (купувати проводку необхідно з десятивідсотковим запасом).
  • Купівля проводки. Купувати проводку необхідно дуже ретельно, віддавати перевагу потрібно кабелям однієї марки із середнім перерізом (перетин залежить від довжини та напруги в мережі).
  • На даному етапі проводяться роботи з прокладання проводки і підведення кабелю до розеток, вимикачів та освітлювальних приладів, щитків і лічильника.
  • Даний етап є заключним і суть його в тестуванні електросистеми будинку з різним навантаженням.


Як вибрати розетку?
Вимикачі світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Електрика
<