Banner
Banner
Banner

Вхідні сталеві двері, як вибрати і встановити

лютого 27, 2012


Вхідні сталеві двері міцно увійшли в наше життя.

Ці вироби виконують відразу кілька функцій. Сталеві вхідні двері забезпечує якісну тепло-та звукоізоляцію, і надійно захищає квартири від зломів.

Як вибрати сталеві вхідні двері ? Враховуючи, що основним елементом захисту двері виступає сталевий лист, в першу чергу варто звернути увагу на його товщину. У якісних вхідних дверей товщина листа не менш 1мм, але набагато краще, якщо ця цифра буде наближатися до 2мм. Ще однією перевагою при виборі дверей буде наявність сталевих ребер жорсткості (вертикальних і горизонтальних) всередині рами. Наступним важливим моментів виступає наявність замків. Як правило, на якісні сталеві двері встановлюється 2 замка різних систем – сувальдний і циліндровий.

При виборі сталевих дверей слід звернути увагу на пристрій петель. Можна вибрати модель з прихованими або зовнішніми петлями. Обидва варіанти достатньо надійні навіть у випадках зрізання зовнішніх петель. За рахунок блокуючих ригелів, двері не відкриється. Найбільш значущим в даному випадку буде якість підшипника, що оберігає двері від стирання і, надалі, провисання. Щоб шумо-і звукоізоляція ваших квартир була якісною, уточніть, який утеплювач використовується при їх виробництві. Хороші характеристики у ущільнювачів з мінеральної вати і пінопласту. Сталеві двері від виробника можуть мати будь-яку конструкцію і обробку, це залежить тільки від ваших уподобань. В якості обробки може застосовуватися МДФ, штучна шкіра, полімерне покриття, пофарбований метал і т.д.

Установка вхідних сталевих дверей вимагає професійного підходу. Дверна коробка встановлюється за рівнем і схилу. Кріплення двері отвір проводиться анкерними болтами або довгими сталевими штирями, приварюється до сталевої коробці. Решта зазори заливаються монтажною піною і закриваються лиштвою.


Міжкімнатні двері преміум класу
Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Двері
<