Banner
Banner
Banner

Вхідні двері дерев'яні фото, установка вхідних дерев'яних дверей в квартиру, недорогі двері економ

лютого 27, 2012


Вхідні дерев’яні двері в квартиру встановлюються тоді, коли немає підвищених вимог до взломостойкості, а першочергову роль відіграє зовнішній вигляд дверей, традиційність матеріалів та їх екологічність.

Дерев’яні вхідні двері економ класу недорого коштують, хоча і мають ряд недоліків. Навпаки, елітні дерев’яні двері можуть мати високу зламостійкість, декоративністю звуко-і теплоізоляційними властивостями.

Вхідні двері з дерева в квартиру і будинок, недорогі дерев’яні двері з масиву

Дерев’яна вхідні двері , незважаючи на свій відмінний зовнішній вигляд і естетичність, може володіти рядом недоліків, в порівнянні зі сталевими дверима, але в той же час має і свої переваги.

Перш за все – вона тепліше і краще затримує шум. Також дерев’яні двері легше, що дає можливість встановлювати її навіть своїми силами. Навіть дешеві вхідні дерев’яні двері мають хорошу декоративність, чого не скажеш про бюджетні сталевих дверях.

дешеві дерев'яні вхідні двері економ класу
Як ставити вхідні двері своїми руками
вхідні дерев'яні двері в квартиру фото

Але в той же час, дерев’яні двері схильна до деформації і усихання, якщо була виготовлена з непросушенной або неякісної деревини, в ній можуть виникати щілини або перекоси, що заважають щільному приляганню двері. Тому важливо звертати увагу при виборі таких дверей на якість використовуваного дерева, його стан і ступінь просушування.

Вхідні дерев’яні двері фото яких ви бачите в цій статті, мають різні конструкції. Розрізняють дерев’яні двері з масиву порід, а також щитові і фільончасті двері. Двері з масиву виготовляються із цільної дерев’яної дошки і мають максимальну міцністю і довговічністю. Відповідно і коштують вони більше, але ціновий діапазон їх досить широкий, що робить вхідні двері з масиву доступними кожному.

Двері з масиву може бути набірної, коли полотно дверей зібрано з склеєних певним чином брусів. Такі двері менш схильні до реакції на коливання вологості, мають більшу міцність і меншу ціну.

Ціна як щитових, так і масивних вхідних дерев’яних дверей, значно залежить від породи використовуваної деревини в її виготовленні або декоруванні. Так, двері з дуба, червоного дерева, горіха, або з обклеюванням шпоном цих порід будуть дорожче, ніж двері з сосни або інших недорогих порід. Але при відповідній обробці двері з сосни будуть не менш довговічними, ніж дубові, а коштувати набагато менше.

Установка вхідних дерев’яних дверей, як встановити двері своїми руками

Недорогі дерев’яні двері часто купуються розрахунком на самостійну установку, що дозволяє додатково заощадити кошти. Щоб установка пройшла без проблем, зверніть при покупці особливу увагу на дотримання виробником розмірів, і чи немає перекосів коробки і нещільного прилягання дверей.

Установка вхідних дерев’яних дверей починається з підготовки всіх матеріалів та інструменту, адже деякі операції доведеться виконувати дуже швидко, без пошуку розпірок або клинів, які потрібно заготовити заздалегідь. Також, перед тим як встановити вхідні двері своїми руками, ретельно обеспильте дверний отвір, щоб монтажна піна якісно зчепилася зі стіною.

Встановіть дверну коробку і вирівняйте її клинами таким чином, щоб прочинені двері не відкривалася і не захлопувалася під своєю вагою. Залийте щілини монтажною піною і встановіть розпірки, інакше піна деформує дверну коробку. Потім просвердлите отвори під кріплення, і вставте анкера або дюбеля. Розпірки знімаються через 12:00, після застигання піни. Щілина між стіною і коробкою закривається наличниками.


Міжкімнатні двері преміум класу
Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Двері
<