Banner
Banner
Banner

Вибираємо надійну металеві двері і забезпечуємо безпеку житла

лютого 27, 2012


Коли ваша будівництво підійшла до етапу установки вхідних дверей, до цього питання потрібно поставитися дуже відповідально. Двері повинні забезпечувати не лише захист вашого житла від зловмисників, а й оберігати від холоду, шуму і вітру. Незважаючи на те, що на ринку є широкий вибір сталевих дверей, не всі вони відповідають сучасним вимогам безпеки. Надійність дверей визначається:

 • міцністю конструкції і опірністю грубій силі або механічного впливу;
 • здатністю протистояти інтелектуальному злому різного виду (залежить від складності механізму замків);
 • опором нестандартним впливам (пожежобезпечність, пуленепробіваемость, водопроникність);
 • здатністю забезпечувати теплоізоляцію і звукоізоляцію;
 • Вибираючи двері, слід звертати увагу на матеріал дверної коробки, а також місце її встановлення в дверному отворі. Краще заздалегідь спланувати установку дверей, що буде врівень з фасадом будинку, тоді самим надійним матеріалом для неї буде кутова сталь. Для установки двері в будь-якому місці дверного отвору підійде дверна коробка з швелера або металопрофілю такої ж форми, також підійде і профільна труба ширина її повинна бути більше 80 мм. Міцна конструкція допоможе захистити будинок від проникнення зловмисників. Навіть якщо ви плануєте встановити систему безпеки розумний будинок, при покупці дверей слід звертати увагу на замки. Найнадійніший варіант – замки різного виду. Сейфовий або сувальдний замок забезпечить захист від силового впливу, циліндровий замок, теж здатний захистити від злому.

  Але оптимальним варіантом є комбінований замок, цей вид об’єднує сувальдний і циліндровий механізм, фахівцями він визнаний як найкращий варіант захисту дверей від злому. Замки повинні бути укомплектовані ригельними групами (девіатормамі) і вертикальними тягами.

  Для повної впевненості, що ваші двері може витримати злом, вибирайте товщину металу не менше 1,5-2 мм, перевіряйте цілісність лицьового листа металу, на ньому не повинно бути зварних швів. Це забезпечить надійність від розтину ручним інструментом. Є ще деякі рекомендації для посилення дверного полотна. Встановіть на місця, де кріпляться замки додаткові листи металу. У дверному полотні повинні бути присутніми ребра жорсткості, вони перекриють доступ до тієї частини дверей, на якій встановлені замки, навіть, якщо зломщики розкриють зовнішній лист металу. Є ще певний нюанс: притвор дверей повинен бути потужним, здатним захистити лист металу від відгинання, а самі двері повинна утапливаться в дверну коробку.


  Міжкімнатні двері преміум класу
  Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Двері
  <