Banner
Banner
Banner

Вибираємо двері для квартири

лютого 27, 2012


Двері – це річ, яка завжди знаходиться на виду, зустрічаючи гостей, вона може багато чого розповісти про мешканців будинку. Піклуючись про свій статус, а так само намагаючись зберегти єдину дизайнерську лінію свого будинку, зробіть правильний вибір дверей. Як правильно вибрати двері, адже пропозиції світових виробників рясніють моделями і конструкціями? Ретельно підходячи до діагностики, виявляючи жіночі хвороби, продовжуйте радіти і жити повним життям, створюйте інтер’єр, думайте про покупки. А в нашій статті ми постараємося розставити всі крапки над «i», відповідаючи на питання як вибрати двері.

Призначення дверей . Розрізняють двері вхідні та міжкімнатні. Як вибрати двері, які можна безбоязно встановити на вході? Вхідні двері мають бути більш масивними, не боятися вологи і перепадів температур. За конструктивними особливостями вхідні та міжкімнатні двері не відрізняються один від одного. Для всіх типів спочатку будується каркас, частіше з дерева. У каркас потім будуть вставлятися деталі дверей: ручки, петлі. Каркас обшивається матеріалом. Полікістоз яєчників, при своєчасному і адекватному лікуванні, ніколи не був вироком для жінки. Слідкувати за своїм здоров’ям, за будь-якого приводу звертаючись до фахівця – це вибір нашого часу. Про те, як вибрати двері, допоможуть розібратися знання про типи дверей.

Типи дверей . За типом виробництва двері діляться на гладкі, фільончасті і штамповані.

1. Гладкі двері . Зовнішнім шаром гладких або плоских дверей є плити ДВП, ДСП або МДФ, останній матеріал, набагато дорожче. Внутрішню порожнечу таких дверей заповнюють картоном або дерев’яними рейками. Родзинкою таких дверей буде їх обробка:

 • облицювання натуральним шпоном, це самий дорогий матеріал;
 • ламінування (покриття синтетичною плівкою) дає практичність і помітно здешевить конструкцію;
 • фарбування, якщо використовувати традиційні види та способи фарбування, то це є найбільш доступним, навіть у домашніх умовах, засобом обробки, але при застосуванні сучасних синтетичних фарб і способів її нанесення – це обходиться набагато дорожче.
 • 2. Штамповані двері . До каркаса, виконаного з деревини і заповненому картоном або рейками, кріпиться основний матеріал. Оздоблення штампованих дверей полягає у фарбуванні або ламінуванні плівкою, що імітує малюнок натуральної деревини.

  3. Фільончасті двері . Відмінною особливістю таких дверей є те, що її можна прикрасити склом, вітражем, малюнком. Яскраві дизайнерські задумки, безперечно, прикрасять фільончасті двері. У такого типу дверей конструкція залишається відкритою, до неї прикріплюються фільонки з різного матеріалу. Найбільш цінними будуть двері з масиву дерева або з комбінованих матеріалів. На першому місці в ціновому ряду стоять двері з листяних порід деревини. Далі йдуть двері хвойних порід. Як правильно вибрати двері з натурального масиву, однозначної відповіді немає, наприклад, в заміський будинок цілком підійду двері з хвойних порід. Варто звернути увагу на двері з комбінованих матеріалів. Виконані з МДФ, вони обробляються натуральним шпоном і покриваються просоченнями: лаком, воском, які дозволяють зберегти природний колір і структуру деревини.

  Ми розповіли Вам, як вибрати двері, Ваша задача, створюючи атмосферу свого будинку, піклуватися про особисте здоров’я, про душевного тепла і затишку, які допоможе зберегти на довгі роки обрана Вами двері.


  Міжкімнатні двері преміум класу
  Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Двері
  <