Banner
Banner
Banner

Утеплення вхідних дверей

лютого 27, 2012


Якщо вхідні двері у вашій квартирі по – раніше та двері, з якою ця квартира колись була здана забудовником, то напевно проблема протягів для вас більш ніж актуальна.

Сподіваємося, наші поради дозволять вам самостійно провести утеплення вхідних дверей практично без зусиль. Для цього, перш за все, потрібно провести деякі підготовчі роботи, в ході яких двері буде знята з петель і розташована на заздалегідь підготовленій підставці.

Тепер потрібно звільнити поверхню від всіх виступаючих деталей, наприклад, дверного очка і ручок.

Тепер з вати або поролону виготовляємо щільні «ковбаски», які стануть набиванням для утеплюючих валиків. Такі валики необхідні для усунення зазору між дверима і дверною коробкою. Тепер приступаємо до крою самого полотна. Оббивний матеріал можна придбати в спеціалізованому магазині, так і виготовити самостійно зі старих шкіряних плащів та іншої шкіргалантереї, що дозволить зробити дизайн ваших вхідних дверей єдиним у своєму роді.

Отже, після того, як всі необхідні деталі підготовлені, переходимо безпосередньо до процесу. Перш за все, по нижньому краю дверей укладаємо утеплюючі валики, потім накладаємо полотно. В якості фурнітури цілком підійдуть меблеві гвоздики, які можна підібрати відповідно до загального стилю вашого передпокою. Прибиваємо.

Тепер залишилося тільки повернути на місце дверні ручки і вічко, для яких, як ви вже зрозуміли, в полотні у відповідних місцях вирізуються отвори необхідних розмірів. Утеплення вхідних дверей закінчено! Оновлена і, головне, утеплена двері повертається на своє місце.

На замітку: якщо під шар оббивного матеріалу покласти залізний лист, то утеплення вхідних дверей можна цілком поєднати з її зміцненням. Удачи!

Від себе:

Давно мріяв про власний будинок. Ось пригледів хороший будиночок в котеджному селище Добринін. Хороші розташування, навколо природа, що ще треба. І до того ж коштує не дорого.


Міжкімнатні двері преміум класу
Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Двері
<