Banner
Banner
Banner

Утеплення вхідних дверей своїми руками, утеплення дерев'яної, металевої вхідних дверей

лютого 27, 2012


При облаштуванні квартири або житлового будинку в результаті хочеться отримати максимальний рівень комфорту. А якщо в будинку холодно, то ні про яке комфортному проживанні не може бути й мови. В першу чергу для зменшення втрат тепла необхідно виконати утеплення дверей і віконних рам .

У більшості квартир, особливо в будинках старої споруди встановлені дерев’яні вхідні двері, і для зменшення втрат тепла найдешевшим способом буде зробити утеплення дверей своїми руками .

Необхідною матеріалом для утеплення дверей є дермантин, цвяхи з великими капелюшками і як утеплювач – ватин або вата. Утеплення дерев’яних дверей проводиться в наступній послідовності:

1) двері знімається з петель;

2) по всій поверхні дверного полотна розподіляється утеплювач;

3) зверху накривається відрізом дермантину і фіксується цвяхами таким чином, щоб у країв полотна двері утворилися валики, які будуть ущільнювати зазори між полотном дверей і коробки.

Якщо у вас металеві двері, то для зменшення втрат тепла також необхідно провести утеплення металевих дверей .

Утеплення дверей з металу проводиться аналогічно утепленню дерев’яних дверей. Додатково на дверну коробку приклеюється спеціальний гумова смужка-ущільнювач, а всі порожнечі межу стінами і дверною коробкою заливаються монтажною піною. Якщо можна розібрати полотно двері, то рекомендується всередину також закласти утеплювач, що дозволить поліпшити тепло-та звукоізоляцію таких дверей.

Дорожчі металеві двері елітні мають хорошу теплоізоляцію і володіють відмінною звуконепроникністю, так як в якості утеплювача використовуються матеріали з звукопоглинальні властивості. Щоб отримати максимальний рівень комфорту в приміщенні, рекомендується використовувати двері з такими властивостями.


Міжкімнатні двері преміум класу
Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Двері
<