Banner
Banner
Banner

Усуваємо скрип дверей

лютого 27, 2012


З часом або в результаті неправильної установки двері у вашій квартирі може почати противно скрипіти, приносячи незручності вам і вашій родині. Якщо ви почули такий неприємний звук і у вашій квартирі, то необхідно терміново усунути скрип дверей , тому що це може бути першим сигналом про те, що ваші двері неправильно встановили або ж її просто перекосило.

Існує кілька основних способів усунення скрипу дверей:

 • Самим популярним і поширеним є такий спосіб: в петлі дверей необхідно покласти шматочок м’якого графіту, який з часом перетирається в порошок і перетворюється на просто чудову змазку для петель, якій не страшні ні мороз, ні спека. Такий спосіб усунення скрипу двері відмінно підходить для вхідних дверей, хвірток або гаражних дверей.
 • Усунути скрип в міжкімнатних дверях можна, прибивши невеликий шматочок шкіри або іншої щільної тканини, таким чином ви трохи вирівняєте двері, якщо вона перекосилася. Якщо ж після проведення такої процедури скрип не припинився, то винуватцями цього неприємного звуку можуть бути петлі. Щоб петлі перестали видавати противний звук необхідно змастити їх машинним маслом. Робити це необхідно регулярно, частота змазувань безпосередньо залежить від якості масла, домішок в ньому та його чистоти. Також, в петлі можна засипати і вже вищезгаданий графіт, який і в цьому випадку допоможе позбутися від скрипу.
 • Багато людей в якості мастила петель використовують соняшникову олію, але це не найкращий варіант, тому що цей продукт притягує пил і бруд, а це тягне за собою забруднення і подальшу чистку петель, що представляє собою досить-таки трудомісткий процес. < / p>

  Якщо ж всі ці вищевказані прийоми не допомогли позбутися від скрипу, то варто подумати про заміну петель, або ж про повну заміну дверей.

  Від себе:

  Якщо ви хочете мати по справжньому надійний і красиву дах, який прослужить багато років, купуйте металлочерепіу Памір – легкість у монтажі та догляді, різноманітність кольорів і профілів.


  Міжкімнатні двері преміум класу
  Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Двері
  <