Banner
Banner
Banner

Установка міжкімнатних дверей

лютого 27, 2012


Установка міжкімнатних дверей є дуже важливим моментом, тому що від правильності цього процесу залежить якість і термін експлуатації дверей. Процес установки міжкімнатних дверей не є чимось складним, але все ж вимагає деякої акуратності й уваги. Якщо ви вже хоч раз самі встановлювали двері, то ще один аналогічний процес ви зможете провести і він не займе у вас багато часу. Якщо ж ви встановлюєте двері в перший раз, то необхідно буде ознайомитися з цим процесом детальніше, в чому вам і допоможе ця стаття. Процес установки міжкімнатних дверей можна умовно розділити на кілька основних етапів: складання коробки, установка полотна, установка доборів, установка наличників. Для проведення процесу монтажу вам також знадобляться і деякі витратні матеріали, і інструменти, про підготовку яких варто подбати заздалегідь, так як їх відсутність у відповідальний момент може зіпсувати весь процес установки. Етапи установки міжкімнатних дверей :

 • Установка коробки. Перед проведенням цього процесу необхідно обов’язково залишити зазор між підлогою та полотном дверей. При установці коробки необхідно для початку її зафіксувати верхню і нижню частини, використовуючи для цього клини.
 • Установка дверного полотна. Полотно необхідно рівно відвідати на коробку, після чого перевірити чи нормально відкривається двері. Після установки полотна встановлюються додаткові розпірки, а простір між коробкою і стіною запеніватеся, полотно при цьому має бути пріоткрито.После запінення двері залишається на 12:00, до повного висихання піни.
 • Установка добірних елементів. При установці такого елемента для початку необхідно заміряти відстань від краю коробки до стіни, після чого необхідно обрізати за отриманим розміром доборную планку. Після того як розбірний елемент вирізаний, потрібно вставити його в паз і запінити в декількох точках.
 • Установка наличників. Перед установкою наличників необхідно визначитися з їх довгою. Далі, потрібно відрізати від полотна необхідний шматок лиштви, і закріпити його на фінішні цвяхи, попередньо просвердливши в ньому отвори.

  Від себе:

  Моя вам порада. Якщо ви хочете купити по справжньому якісні двері, вибирайте міжкімнатні двері Софія. Двері Софія це неперевершена якість виготовлення і розумна ціна.


  Міжкімнатні двері преміум класу
  Міжкімнатні двері – різноманітність форм і матеріалів

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Двері
  <