Banner
Banner
Banner

Розсувні міжкімнатні двері гармошка фото, установка пластикових складних дверей гармошка своїми руками

лютого 27, 2012


Дерев’яні і металеві полотна захищають нас від зазіхань недоброзичливців, дозволяють виділити свій особистий простір і, нарешті, роблять інтер’єр цікавіше. Особливою популярністю останнім часом користуються двері складні гармошка . Про те, з чого вони виготовляються, яка ціна і довговічність виробів, а також про те, як встановити цей механізм, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Міжкімнатні розсувні двері гармошка, фото, конструкція і ціна

Вже з однієї назви зрозуміло, як влаштований механізм перегородки. До слова, дерев’яні розсувні двері гармошка називають ще ширмою і акордеоном. Стандартні моделі складаються з декількох стулок шириною 10 см і більше, які збираються в компактний блок з одного боку коробки. Фото міжкімнатних складних дверей можна подивитися трохи нижче.

конструкція та розміри розсувних дверей гармошка
міжкімнатні двері гармошка в інтер'єрі квартири
складні міжкімнатні двері гармошка фото

Для виготовлення конструкцій даного типу застосовують перевагу листи МДФ і ПВХ. Враховуючи необхідність зробити виріб максимально легким, у виробництві не використовується цільне дерево. До того ж це не рентабельно, т.к. «Акордеони» відрізняються невеликим терміном служби (3-5 років). Замість дерев’яних матеріалів в хід йде металевий каркас, який дає необхідну жорсткість. Він же дозволяє утримати всередині вітражні стекла, тому при виборі складних міжкімнатних дверей треба звертати увагу на наявність такого «кістяка».

До переваг перегородок у вигляді ширм є їх легкість, мобільність, можливість підгонки до отворів будь-якої ширини і практично будь-якої висоти, простота в установці, відсутність напрямних. У порівнянні зі звичайними одностулковими конструкціями ці значно економлять простір, дозволяючи вписати в інтер’єр додаткові деталі. Не може не радувати і ціна на міжкімнатні двері гармошка . Вартість зазвичай не перевищує $ 1000 (при використанні самих дорогих матеріалів, включаючи скла).

Серед недоліків необхідно виділити недовговічність і крихкість. Крім того, комусь вироби можуть здатися не такими привабливими, як одностулкові перегородки або «книжки».

Установка двері гармошки своїми руками, інструкція по збірці і монтажу

Збірка двері гармошки нагадує монтаж жалюзі, тому що конструкція виробу в цілому повторює складні шторки. Щоб здійснити установку, вам знадобиться:

 • профіль дверної коробки;
 • наличники;
 • панелі;
 • кріплення для установки коробки в дверний отвір;
 • роликові бігунки;
 • а також:

 • викрутки;
 • рулетка;
 • клей.
 • Перед тим як встановити двері гармошку, за допомогою рулетки робимо замір ширини проходу. Це необхідно для розрахунку кількості стулок в заслінці. Вимірюємо також довжину одного краю отвору і віднімаємо від нього 2,5 см. Це довжина бічного профілю. Щоб отримати довжину складних панелей, необхідно відняти від висоти отвору 4 см.

  Викладаємо всі панелі і оперізують їх полупанелі на рівній поверхні і з’єднуємо в єдину конструкцію за допомогою пазового механізму. Навіть недорогі доладні міжкімнатні двері оснащуються спеціальними каналами для стикування складових деталей.

  З торцевого боку панелей кріпимо бігунки. Розташовувати їх треба через одну стулку, починаючи від замкової. На фіксує полупанелі робимо два отвори, до яких згодом кріпимо магнітні засувки. Для більшої міцності їх можна приклеїти. Змащуємо бігунки.

  Наступним кроком в інструкції по установці дверей своїми руками є кріплення направляючої. Її прикручуємо до отвору на один шуруп і виводимо на себе. Насаджуємо бігунки, ховаємо рельсу на місце і фіксуємо другого шурупа. Встановлюємо дверну коробку. Розрахувавши конструкцію і розміри розсувних дверей і здійснивши установку косяків, до протилежної сторони кріпимо магнітні платівки. На завершення прикручуємо ручку.


  Що робити, якщо двері зачіпає пол?
  Декорування двері, як зробити двері красивою

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Двері
  <