Banner
Banner
Banner

Здивувати і порадувати

лютого 27, 2012


Кухня може не тільки виконувати свої рядові, головні функції. Звичайно, приготування їжі та максимальну зручність, що забезпечує цей процес є головними вимогами до кухні. На ній має бути зручно творити. Але і відпочивати на кухні теж потрібно. Особливо, якщо у Вас кухня велика, і грає роль їдальні. Як же порадувати і здивувати гостей? Чим можна урізноманітнити кухонну життя?

Хто найбільше любить свята і пригоди, кому не сидиться на місці? Кому найбільше хочеться змін? Звичайно, дітям! Мами багатьох непосид знають, як важко буває умовити дитину поїсти спокійно. У кожен сніданок, обід і вечерю доводиться вносити елемент гри. Тобто не просто потрібно приготувати смачну і, головне, корисну їжу, а й розважати, постійно намагатися зацікавити дитину. Та вже, задачка не з легких. І як тут може допомогти дизайн інтер’єру чи меблі?!

Проте, дизайнери і проектувальники меблів, у тому числі й ті, хто придумує кухні на замовлення, теж часто є турботливими батьками. І в Ваш інтер’єр вони з задоволенням внесуть ті предмети, які полегшать Вам життя і допоможуть розвинути фантазію дитини прямо за кухонним столом.

По перше, для кожної мами дуже важливий апетит дітей. Якщо Ви вибираєте кухні на замовлення, то можете уважно поставитися до кольору. Хороший апетит забезпечать кухні оранжевого, червоного, жовтого кольорів. Якщо ж у Вас в сім’ї є люди із зайвою вагою, то сміливо вибирайте зелений, синій, блакитний або бузковий колір.

Зелений колір заспокоює, і для гіперактивних дітей він прекрасно підійде. Зазвичай у дитини є своє місце за столом. Вибирайте йому посуд тих кольорів, які він любить. Старий фокус з картинкою на дні тарілки теж може допомогти Вам: потрібно вибрати нову тарілку з цікавою картинкою на дні, і запропонувати дитині з’їсти все без залишку, щоб побачити картинку.

Дивувати потрібно і гостей, і членів родини. Ваш чоловік або гості напевно помітять маленькі приємні речі: витончено складені серветки, красиві тарілочки, вазу квітів на столі. До речі, дуже багато способів скласти серветки. Перерахуємо найпопулярніші: алфетка у вигляді віяла, серветка-лілія, черепашка, пірамідка. Дуже популярне додавання – віяло. Його можна часто побачити в кафе і ресторанах. Серветки можуть стояти в келиху, для таких серветок, переважно паперових, є свої закони дизайну. Наприклад, серветки у вигляді свічки або «тюльпан».

речі, складати серветки можна навчається всією сім’єю. Це заняття те саме що мистецтву орігамі, і тому дуже захоплююче. Творчих ідей буде багато, а в кінці Ви отримаєте прекрасний результат – прикраса для кухні на замовлення і предмет для гордості.

Адже деякі форми серветок (як, наприклад, лілія) дуже гарні і досить складні у виконанні.

Багато цікавих занять можна придумати, якщо, вибираючи кухні на замовлення, Ви думаєте про майбутнє своєї родини і гармонії в будинку. Збираючись купити меблі для кухні на замовлення, Ви втілюєте свою мрію про гармонію і щастя – адже інакше і бути не може! Сімейні вечора на кухні будуть для Вас найщасливішим часом, і майбутнє буде радувати і дивувати Вас знову і знову.


знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
Газонокосарки самохідні електричні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Допоможемо вибрати
<