Banner
Banner
Banner

Який зварювальний апарат вибрати

лютого 27, 2012


В даний час ринок зварювальних апаратів пропонує величезний вибір. Але для того, щоб визначитися з тим, який зварювальний апарат вибрати, треба знати, для яких потреб він вам необхідний. Якщо ви професійний зварник, то вам потрібен агрегат серйозніше. А якщо ви вибираєте зварювальний апарат для дачі, то варто звернути увагу на більш прості моделі.

Існує безліч видів зварювальних апаратів. Розглянемо деякі з них.

Зварювальний генератор просто незамінний при роботах на ділянках, де не проведена електроенергія, оскільки, працюючи на дизпаливі або бензині, він сам її виробляє. Однак у цього типу апаратів є два істотні недоліки: він досить багато важить і має великі габарити. Крім того він працює зі змінним струмом, через що шов виходить нерівним і може обриватися.

Ще одним видом зварювальних апаратів є зварювальний випрямляч. Він являє собою пристро, що перетворює змінний струм в постійний. Дуга на електродах апарату горить рівно і безперервно, тому шов виходить більш рівний і міцний.

Найбільш привабливим видом зварювальних апаратів є апарат підвищеної частоти або зварювальний інвертор. Цей апарат має масу переваг. Головними з них є висока якість зварювання і суттєва (майже в два рази в порівнянні з іншими типами апаратів) економія електроенергії. Крім того інверторний зварювальний апарат важить всього 10-12 кг, що робить його більш мобільним і зручним у використанні.

Для новачка вибір зварювального апарату – справа непроста і, який зварювальний апарат вибрати , вирішувати, звичайно ж, тільки вам. Але поради та корисні статті на сайті kovka-svarka.ru допоможуть вам розібратися і зробити найбільш розумний вибір.


знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
Газонокосарки самохідні електричні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Допоможемо вибрати
<