Banner
Banner
Banner

Як вибрати і де купити акрилову ванну

лютого 27, 2012


Перш ніж купити акрилову ванну потрібно визначитися з розміром, формою, кольором, додатковими аксесуарами і іншими опціями, а також з типом матеріалу, з якого вона виготовлена. Ванни виробляються з декількох різновидів акрилу. Так як вибрати акрилову ванну справа непроста ми докладно розглянемо декілька можливих варіантів. Акрилові ванни відносно новий продукт на нашому ринку але, незважаючи на це його популярність зростає з кожним днем. Акрилову ванну купити можна в спеціалізованих магазинах сантехніки.

Сам по собі акрил, а по науковому метаакрілат, має ряд позитивних властивостей. Саме завдяки акрилу ванна завжди гладка і тому не притягує забруднення. Із – за високої теплоємності акрилу, вода у ванній остигає дуже повільно (приблизно на 2 градуси за годину). Завдяки високій пластичності акрилу можна виготовляти ванни практично будь-якої форми і розміру, а їхня вага становить всего15-25 кілограмів. Потік води, що падає при наповненні ванни, не створює практично ніякого шуму. Подряпини, сколи та інші ушкодження дуже легко піддаються ремонту і не вимагають великих витрат . Основними недоліків акрилових ванн є те, що вони дуже легко дряпаються, а через досить низьку температуру плавлення акрилу (приблизно 160 градусів) , окріп може викликати деформацію корпусу. Акрил може вступати з розчинниками в хімічну реакцію і тому у ванні не можна, надовго замочувати білизну з пральним порошком та іншими мийними засобами.

На нашому ринку є різні види акрилових ванн , які можуть бути виготовлені з трьох видів сировини: екструзійного акрилу, комбінованого матеріалу (ABS + PMMA), тобто це звичайна пластикова ванна, покрита тонким шаром акрилового напиленням, а також ванни з однорідного сантехнічного акрилу.


знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
Газонокосарки самохідні електричні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Допоможемо вибрати
<